Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmnek 3,5hós a kisfia....

Barátnőmnek 3,5hós a kisfia. Nem tudom otthonról kimozdítani, nem jön le sétálni vele, csak a párjával du. -án egy óra hosszára, azt mondja minden rendben, de szerintem így begolyózik. Nekem is van 18 hós kisfiam, mégsem ülünk otthon. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan begolyózós fajta, mint pl. Te vagy én. Biztos meghülyültem volna egész nap odabent. Mindig úgy vártam a sétákat a faluban, egy kis városnézés, bevásárlás pedig egyenesen felvillanyozott. Ő nem ilyen típus, minden anya más.
2009. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg pár hónapos volt a kislányom, nekem sem volt kedvem az utcára menni. Főleg egy ébrenlétes éjszaka után és is aludtam mikor a babám is aludt. Aztán mire felket szoptatás, tisztába tevés és már el is ment a nap.

Ne aggódj, ha belerázódik a mindennapokba és a babája is nagyobb lesz, többet fog kimozdulni.

2009. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden anyuka más, talán csak több időre van szüksége. Szerintem várj még egy kicsit, de néha néha azért próbálkozz. Biztos jól esik neki, hogy ilyen barátnője van. Csak így tovább, kitartás!:)
2009. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!