Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyaként miről mondtál le, és...

Anyaként miről mondtál le, és mi az amihez ragaszkodsz?

Figyelt kérdés

Úgy értem hobbi,szórakozás,sport,megszokott dolgok,stb.

Amihez ragaszkodsz,azt hogy oldod meg?Ki segít?

Köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 10. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez vicces!:) Én nagyon háklis voltam a kajámra, erre most mind a 2 gyereknek csak az enyém ízlik, mert az sokkal finomabb, akkor is, ha ugyanaz...:)

1. voltam

2013. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lemondtam a munkámról, amit szerettem. Lemondtam a szabadságomról, a jó nagy berúgásokról, a hatalmas sikoltozós szeretkezésekről, a nyugodt evésről, alvásról. Igazából nem ragaszkodom semmihez, de elkezdtem sportolni heti 3szor. De lassan erről is lemondok, mert fél év alatt egy kiló se ment le a 30 kiló feleslegből...
2013. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!Nagyon igaza van annak, aki azt írta, hogy a WC-n hagyják békén 2 percre:)))Ezzel én is így vagyok!!!:)

Múltkor is, készülődünk, mondom páromnak,hogy még elrohanok WC-re,erre a kicsi rázendít...ő elkezdi kérdezni, hogy mit csináljon vele, hát én erre mondtam neki, hogy nem érdekel,valamit,csak engem hagyjon most egy kicsit:))

Azért azt hozzá kell tennem, hogy a pici fiunk eléggé nagy színész,minden ok nélkül szirénázik:)

2013. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lányomnak volt olyan időszaka, amikor még éjjel is jött utánam a wc-re. olyan 2 éves kora körül lehetett.
2013. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki gondolkodik a gyerekvállaláson, és ezt a kérdést olvassa, mot biztos elmegy a kedve!! :-)


Amúgy igen, amit korábban írtam az alváson kívül még hangos szeretkezés, az is nagyon hiányzik, a nyugodt wc-zés, az hogy gyorsan elolvassak egy könyvet (vagy egy cikket), ezek valóban hiányoznak. A bulizás nem annyira, mert mi korábban kirándulósak voltunk, azt pedig most is megoldjuk. Mozi, buli amúgy nagyon-nagyon ritkán van. 3 év alatt kb. 5x volt idáig.


Amiről biztosan nem mondok le: A reggeli kávém és a kajábmól az utolsó falat,az szent és sérthetetlen. :-) Valamint havi 1x kozmetikus.


De amikor éjszaka odabújik a 3 évesem, és kérdem, hogy mi a baj, ő pedig mondja, hogy csak vigyázz rám, háát az az érzés kárpótól mindenért. :-)

2013. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!