Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni a babám...

Miért nem akar enni a babám cumisüvegből, csak kanállal?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a kicsi lánykám!tegnap meg ma is alig akart enni!szív párat aztán kiköpi!múlthéten 4 napig hőemelkedése volt,elmentünk dokihoz,azt mondta,hogy lehet a fogzás miatt!ma meg tegnap is nyűgös volt és nem akart enni csak kanállal!tápszeres,de már elkezdtük a hozzátáplálást!ma csak 2x evett rendesen!uzsi időben egy üveg őszibarackpépet meg vacsiidőben tejpépet!mindkét alkalommal először cumisüvegből akartam neki tápszert adni,de pár szívás után kinyomta a kis nyelvével,így kínomban megpróbáltam pépessel etetnii...így sikerült ma valamit ennie!inni ivott,de nyilván azt könnyebb is kiszívni!lehet ez a foga miatt?volt valaki már így?
2013. jún. 12. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld esetleg gyorsabb folyású fejjel a cumit.
2013. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most jön a foga, az, hogy az ínyével szorítja a cumit, fájhat neki.


Esetleg próbáld meg neki puhább gumival, ha nem megy, akkor a tápszer is mehet kanállal. macerásabb, igaz, de nem sok mindent tudsz tenni ellene.

2013. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sógornőmék pont ezen mentek most végig. Neki se volt hajlandó a gyerek enni. De még pépet és gyümölcsöt is alig alig evett 1-2 kanállal. Folyadékot viszont rengeteget megivott. A dokija azt mondta h fogzásnál előfordul az étvágytalanság. Megszűnt akkor ez a probléma 1 hete kb mióta kibújt a fogacska. Neki 6 hós a fia.

Am én is azt tanácsolom nagyobb lyukún adjad és puhábból h minél hamarabb megihassa a tápszert mert lehet tényleg irritálja az ínyét. Mondjuk én ilyenkor azt tudnám elképzelni h inkább jobban rágja h dörzsölhesse. Arra figyelj oda a legjobban ha nem is akar annyit enni akkor legalább folyadékot igyon eleget a kiszáradás miatt.

2013. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!