Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mond mindenki mást?...

Miért mond mindenki mást? Most akkor kell adni teát vagy nem?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám és anyatejes. Avédőnő azt mondja, ne adjak neki, anyués a nagymamám szerint viszont kell neki adni teát. Most akkor mi van?
2013. jún. 14. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Szia szerintem kamilla vagy édesköményteát nyugodtan adhatsz neki. Én 6hetes kora óta teáztatom és semmi baja nem lett tőle.
2013. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Te tudod, ha azt szeretnéd, hogy órákon át sírjon, akkor adj neki. Én biztos nem kockáztatnék. Ha kell, vizet adnék. Na, meg lehet nem is inná meg a teát, mert nem ízlene neki. De ha az édes ízhez hozzászoktatod, ne csodálkozz, ha majd a cukros italokat akarja majd csak megenni, hozzátápláláskor meg majd szenvedsz, miért nem fogadja el a természetes ízeket. A védőnődnek van igaza!
2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Az anyai ösztön sosem csal....
2013. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12-esnek!


" De ha az édes ízhez hozzászoktatod, ne csodálkozz, ha majd a cukros italokat akarja majd csak megenni, "


Ne haragudj de te halucinálsz? Ha neked az, hogy teát adni egyenlő azzal, hogy cukrozott löttyöt kap a gyerek akkor te segg hülye vagy. Hallottál már olyat, hogy tea cukor nélkül? Nyugi nem vagyok ám fogyatékos. Ha adok neki teát akkor nyilván cukor nélkül kapja...

2013. jún. 14. 18:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Na szóval azt akartam kihozni belőle, hogy itt senki nem emlegette a "cukor" szót. Te vagy az első. Most mért fogsz már rám ilyeneket? Na haragudj kiakadtam most...
2013. jún. 14. 18:25
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Na ez a 12es tényleg érdekes.Kb mintha megfenyegetne hogy ez lesz ha adsz neki...!Szerintem túl sok asztro sót néz...!:) Van aki ad teát, van aki nem.Van emelyik babának nem lesz hasfájása, van amelyiknek igen. Nyugodtan próbáld ki, ha nem válik be akkor nem adsz neki többet.Nagy bajt nem fogsz kozni vele, hidd el!És pont az ilyen anyáktól mentsen meg az ég akik 100%ra állítanak valamit, mert nekik az vált be, akkor tuti mindenkinél úgy kell lennie!Ki kell próbálni, és te látod hogy bevált vagy nem!
2013. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nemis az a gond, hogy azt monja ne adjak, hisz ezért tettem fel a kérdést. Na de egyből rám van fogva, hogy cukros teát akarok a gyereknek adni? Ezt honnan vette? Én nem írtam ilyet, hogy cukrot is tennék bele...
2013. jún. 14. 18:55
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyatkozz a megérzésedre. Sajnos a gyereknevelés az a téma, ahol sohasem fogsz egyértelmű választ kapni egyetlen kérdésre sem. Én erre akkor jöttem rá, amikor a gyerek első cipőjét akartam kiválasztani és teljesen eltérő szakvéleményekbe botlottam, pedig csak a legjobbat szerettem volna a kisfiamnak.
2013. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az enyém is anyatejes volt tavaj a nagy melegben! De én csak vízzel kináltam. Ha szomjas akkor azt megissza. Én nem adnék neki teát az biztos.
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy lepontoztatok! A legtermészetesebb dolog az anyatej, ami nemcsak táplálék,de ital is. Nem sűrűsödik be a baba gyomrában! Egyik gyerekem se lett hasfájós, pedig volt, hogy félóránként cicin voltak. Nem száradtak ki,pedig 6 hónapig csak szopiztak-nyáron is! A nagyobbik már rég nem szopizik, és simán megissza azóta a vizet.

Nyugodtan adj a babádnak vizet vagy teát, de igazából felesleges, ha szoptatod igény szerint.

Megint lehet lepontozni és szuperanyuzni, az helyett, hogy utànaolvasnátok egy kicsit a témának ! Nem hülyeségekkel kéne ijesztgetni a szoptatós anyákat, hanem inkább támogat i őket. Ha meg más a véleményetek, akkor jó, de miért pontoztok le azért,mert màs a tapasztalatom, mint nektek?

Hát intelligens hozzáállás az biztos!

2013. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!