Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor elrontottam a...

Most akkor elrontottam a napirend kialakítását?

Figyelt kérdés
Nekem sokan (anyós,ismerős gyerekes anyukák, ilyesmi) azt mondják,hogy a gyereknek (5 hónapos múlt) 7 órakor kell fürödni és 8 órakor kell lefeküdni aludni. Hát nem tudom,miért,lehet,hogy én rontottam el valamit de mi minden nap pont este 8-kor fürdünk és 10kor alszunk el, éjjel még felkelünk 2-3-szor enni vagy csak úgy :) és reggel 6-kor kel a picur és kiabál,hogy menjünk már ,mert ő fent van. Én azért csináltam így mert úgy láttam,hogy ő így igényli. Igény szerint szopiztattam,altattam. Én nem látom problémának de már többen mondták,hogy így nem jó.

2013. jún. 17. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na hát nálunk is ez van.

5,5 hónapos a lányom.

8kor fürdés,és 11-11:30 körül alszik el.

Ez van,nem tudok mit csinálni.Neki ez jó.

Igény szerint szopizik,még éjjel is kel 2x.

2013. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a gyereked, de ha még kisbaba, rengetegszer változik még az a napirend. Úgy csináld, ahogy Neki a legjobb, mással ne is foglalkozz, a többi pedig majd kialakul magától, hidd el!
2013. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Nalunk 7-7:30 van a furdes,utana eves,es kb 9-kor alszik el.Reggel 6 korul kel fel,mivel en mar dolgozok es kell vinnem ot a mamahoz :) 9 honapos

2013. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség a "kőbe vésett" szabály, hogy a gyerekeknek 8-kor ágyban a helye. Az én kisfiam 16 hónapos, amióta ilyen meleg van, van hogy csak éjfél körül alszik el. Nem csinálok ebből ügyet, tovább alszik reggel, nem a katonaságnál vagyunk, hogy percre pontosan be legyen osztva az egész napja.

Ilyen pici babánál meg főleg nem kell ezzel foglalkozni, még rengetegszer fog változni a napirendje.

2013. jún. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!