Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adta már be valaki "megőrzésre...

Adta már be valaki "megőrzésre" 1 év körüli babáját?

Figyelt kérdés
Sok edzőteremnél van már játszóház is vagy játszószoba és amíg anyuka edz (kb 1 óra), vállalják, hogy vigyáznak a babára. Van valakinek ilyen tapasztalata? Érdemes megpróbálni?

2013. jún. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Játszóházba igen.

Nem birja a bevásárlást,a füle a klimát se,így inkább beadom 1-2 órára,elvan jól,számom megvan,eddig egyszer sirt csak.

Barátkozós baba,legutóbb alig tudtam hazacipelni.

2013. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is. 4 órás programunk volt, beadtam a 14 hónapos kislányomat, de a lelkükre kötöttem, hogy szóljanak, ha nem érzi jól magát. Másfél óra múlva szóltak, de akkor sem volt kiborulva, csak már nyűgösködött.

De ez nagyon gyerekfüggő, van, aki minden nyikkanás nélkül bírja, van, aki meg egyáltalán nem. Ki kell próbálni, legfeljebb nem jön össze. :)

2013. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha offolok, de épp a napokban gondolkoztam, hogy ki kéne próbálnom ilyesmit, hogy el tudjak intézni egy csomó hivatalos ügyet, ami egy sajtkukac 16 hónapossal és a 2,5 éves tesójával nem egyszerű menet. Engem is érdekelnének a tapasztalatok, illetve ha konkrét helyeket tudna vki Bp belvárosban?

Tényleg bocs, hogy kicsit off...

2013. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Én nemsokára kipróbálom, a Liget Wellness játszóházában. Ha valakit érdekelnek a tapasztalatok, írjon nyugodtan priviben!
2013. jún. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!