Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már ezt nem bírom idegileg!...

Én már ezt nem bírom idegileg! És ezt a babácskám is érzi!? (több lent)

Figyelt kérdés

Kezdem az elején! 10 éve vagyok együtt a férjemmel és 2 éve vagyunk házasok! Eddig jól éltünk igaz,hogy albérletben lakunk de mivel a pénz rendben volt úgy döntöttünk jöhet a pici! Ő most 14 hónapos! Viszont a születésétől nagyon nehezen élünk! A férjem előtte külföldre járt mert kamionos! Születése után az a cég megszünt akkor belfüldön dolgozott de sajna az olyan fiztés volt,hogy vissza kellett menie külföldre! Viszont állandóan gond van a fizetésével már kb a 3. helyen van de ez sem lesz jobb! Hónap végére már bele vagyok betegedve,hogy nincs pénzünk! Rettenetesen érzem magam,hogy nem tudok mindent megadni a kicsinek és ezt ő is érzi! Sajna én sem tudok visszamenni dolgozni mert hiába a bölcsi én a kereskedelemben nem találok olyan állást ami a bölcsi nyitvatartásához alakítható lenne!

Hogy lehet ezt átvészelni?

Csak a kicsit sajnálom de nagyon! :(



2013. jún. 20. 10:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lehet gyed mellett így dolgozni? Én már kérdeztem az OEP-től azt mondták nem lehet! Akkor most mégis?
2013. jún. 20. 11:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: gyed folyósítása alatt még napi 4 órában sem lehet kereső tevékenységet folytatni! Viszont ha kéri a gyed megszüntetését, akkor igényelheti a gyes-t, amelynek folyósítása mellett - a gyermek egy éves kora után – korlátlan időtartamban lehet kereső tevékenységet folytatni.

Reméljük, hogy mégsem következik be jövőre, amitől tartanak, ti. hogy a férje elveszíti az állását. Nem tudjuk, van-e lehetősége munkát találni rövid időn belül… Mindenképpen megfontolandó, hogy esetleg Ő maradjon otthon gyes-en (bár a munkanélküli ellátás eleinte valószínűleg magasabb), ha Önnek viszont van munkahelye, ahová visszavárnák.

Kedves Edit, több konkrétum birtokában folytathatjuk ezt a beszélgetést, a megoldások latolgatását...

2013. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!