Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki ha nem adok...

Szerintetek ciki ha nem adok a 15 hós babámra úszópelenkát a Balatonba fürödni? (Régebben sem volt)

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
Egy: nem szoktam pontozni, maximum akkor ha én teszek fel kérdést és kapok rájuk választ ekkor zöld kezet adok. Kettő: Neme lég ha csak én piros kezet adok ahhoz, hogy le legyél pontozva 2-3 ember szükséges. Három: Nekem is van véleményem a te modorodról.
2013. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nem örülnék neki, ha mellettem fürdene és odakakilna...
2013. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

a kakilás az egyik dolog, a fertőzések meg a másik. nekem olyan durva mikor pucéran fürdetik a gyereket a Balatonban vagy a Velencei tóban.

akár kislányom, akár kisfiam lesz, adok rá egy kis bugyogót ha strandra megyünk.

2013. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszerűen elborzadok mikor látom, hogy kislányokat engednek be a homokozóba teljesen pucéran, vagy olyan kis bugyiban ami semmit nem ér. Ezek az anyukák nem gondolnak arra,hogy ennek a kislánynak ugyan ezzel a nemi szervvel kell majd felnölnie, teherbe esnie. Még az otthoni homok sem lehet olyan tiszta, hogy abba pucéran engedjem be a gyereket, nem hogy egy ilyen közösségi homokozó, strand homok. Nekem fiam van, de én őt is csak kis gatyában (feszes boxer) ben engednem a strandon ténferegni.
2013. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Én adok rá, nem tudom h védi-e esetleg valami fertőzéstől, de inkább adok rá.

nekem ciki lenne ha belekakilna a vízbe, pláne h mivel kicsi a part közelében vagyunk

és tapasztalat h a vízben kakil mindig

2013. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért azzal tisztában vagytok, hogy az úszópelus hogyan működik? Teljesen átengedi a folyékony dolgokat, hiszen ha magába szívná, akkor óriásira dagadna a víztől. Arra való, hogy a szilárd kakit megfogja, de a picit hígabb cucc szépen kifolyik belőle.

Szóval az úszópelus kb annyit ér, mint egy fürdőnaci/fürdőruha.

Az, hogy nem adunk rá pelust, nem jelenti azt, hogy meztelenül kell lennie. Vannak nagyon szép fürdőnadrágok, fürdőruhák babáknak is.

2013. jún. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!