Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhat ilyet egy védőnő?...

Hogy mondhat ilyet egy védőnő? Ezt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Húgomnak 7 hónapos a kislánya. Elég korán csinál mindent, pl. a múlthéten felállt egyedül. Mondta a védőnőnek, hogy arra ébredt reggel, hogy a kislány ott áll a kiságyban. Erre a védőnő azt mondta, hogy az lehetetlen hogy ennyi idősen felállt, ezt csak álmodta a húgom. Mikor mondta hogy nem álmodott tényleg így volt, akkor azt mondta rá, hogy akkor biztosan este beállította a kiságyba, és úgy felejtette, de az lehetetlen, hogy a saját akaratából állt fel a kicsi. Normális ez a nő? Persze egész éjjel ott állt a kicsi a kiságyban nem? Komolyan mondom ezen nevetni tudok csak :D És azt mondja a tesóm, hogy ezt halál komolyan adta neki elő!
2013. jún. 24. 13:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tuti nem viccből mondta azt mondja a húgom. Teljesen komolyan adta elő neki, mintha az lenne a természetes, hogy beállítja este az ágyba és úgy is marad. Különben el is tudom képzelni róla hogy ilyet mond, más anyukáktól is hallottam már róla... elég vicces dolgokat. Még jó hogy nem abba a körzetbe tartozunk. Csak érdekes hogy védőnő létére ilyen elképesztő butaságokat mondjon!
2013. jún. 24. 13:47
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat hallod ez nem semmi! Nagyon nevetek! :D Elkepzeltem a babat, ahogy ott acsorog egesz ejszaka, hugod meg szundikal mellette. :D Keeeesz!

Na, de, eleg sok vedonot ismerek, egy epuletben tanulok veluk. Az a baj, hogy nagyon keves a ponthatar es igy nincs nagy szelektalas.

Tisztelet a kivetelnek, mert vannak nagyon szorgalmas, okos, kedves vedonok!

Az egyikuk multkor epp azt magyarazta, hogy "milyen hulyeseg mar, hogy meg kell tanulni a textil pelenka hasznalatat, mikor azt mar senki se hasznal". A masik meg, "ennyi baba fogasi technikat minek tudni, ugyis mindenki tudja hogy kell fogni".

Ez nyilvan egyetemenkent eltero, meg embere valogatja, de sajnos teny, hogy sok vedono nem ismeri a sajat szakmajat. Itt azert meg egyszer megjegyzem, hogy tisztelet annak, aki igen!

2013. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, szegény húgod, ez a nő idióta :(


Én védőnőnek tanulok, sajnos nagyon sok gond van már a képzés alatt is. Tényleg alacsony a ponthatár, szelektálás nem nagyon van (amikor még elsőévben körbekérdezték ki miért jött ide, a legtöbb lány azt mondta, hogy "azért, mert a babák olyan cukik"). Igaz, én SOTE-s vagyok, tehát szerencsére vannak nehéz tárgyak, amik valamennyire kiszórják a nem odaillőket (vidéki védőnő szakokról még rosszabbak a tapasztalatok), de sajnos nem eléggé... És persze ott van az a sok régi védőnő, akik egyszerűen nem hajlandóak haladni a korral, és frissíteni a tudásukat, amivel az egész szakma becsületét rontják :(


Megjegyzés egy előző válaszadóhoz: magam fölül is leveszem az ilyen díszeket, nemhogy a babám fölül, szóval ebben igaza volt...

2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na akkor az én lányomra mit mondana, hogy ET.?:D 5 hónaposan állt fel először. 4 és fél hónaposan ült fel teljesen egyedül 4 kézlábból.Támaszkodva ugyan, de ült.Ilyen babák (ritka ugyan), de vannak és attól, hogy nem látott még ilyet nem kell lehazugoznia az anyukát.Csak viccelt szerintem, sőt tuti ;) A kis humorherold :DD
2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Uha- bocsi, de számomra hihetetlen, hogy egy baba 7hósan jár, és 4,5hósan ül! Nem mondom hogy nem igaz, csak az én kicsim meg mindent inkább később csinált... így csak ámolok ezeken az infókon!!

gratulálok a babákhoz, nagyon ügyesek, a kérdző huga kislánya is az!!

:)))

És tényleg vannak érdeked védőnők, én is találkoztam már egypárral!!! :)))

2013. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

mekkora egy ...! ezek után nem érdemes bármiben is hallgatni rá, kivéve a tányért:)

egyébként engem azért cseszegetett, mert 7 hónaposan ment a gyerek. szerinte ne engedjem, árt neki!!

2013. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

:))

Az én védőnőmnek is vannak hasonló "aranyköpései", borzasztó---


Az én babám sincs még 7 hós, de már kapaszkodva áll. :)

Meg ne tudja a védőnője, hogy nincs egyedül az a baba a korai felállással, szívbajt kapna :DD

2013. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm 23 éves!!! Múltkor bejön: " jaj de cukker vagy!" Rám néz: "nem baj ha én is leülök játszani egy kicsit?" Majd leült a szőnyegre és végig próbálgatta a fiam játékait. Még kiskocsit is tologatott! Addig elmosogattam, hagy játsszon! (közben a fiam is kijött, a védő nőci meg egyedül játszott.):D Biztos nem volt gyerekszobája. De ez csak egy a sok közül. Múlt héten az orvosnál kiabált utánam, hogy "holnap kimegyek játszani, meg dumálni!" Sosem szoktam vele dumálni. Tudása 0. Mindig azt mondja ha kérdezek, hogy "nem tudom sajnos, de ha legközelebb jövök megnézem a neten!" ÁHÁHÁÁÁÁ! Ilyeneket hogy a francba engednek át a vizsgán??? Ráadásul, agyon festett, hatalmas műkörömmel, tűsarkúban, fenékig érő hosszú hajjal, amit sosem köt össze. Pláza cica. :S
2013. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezen nagyon jót nevettem, köszi, h leírtad! :D
2013. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Egyrészről nagyon szomorú, hogy ilyen "szakemberek" vannak, másrészről viszont jókat röhögtem, szóval írhatnátok még ilyen "aranyköpéseket".:)

2013. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!