Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz egy kicsit "önállóbb"?

Mikor lesz egy kicsit "önállóbb"?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem feltétlenül helyes, de remélem megértetek! Szóval a 9 hónapos kisfiam egy pár napja, kis túlzással rám van tapadva. Amit persze tudok, hogy rám van szüksége...stb., de már wc-re is alig tudok kimenni, mert rögtön reklamál. Sőt, most már az apjával sincs el, eddig simán elmaradt vele, és ami a legdurvább, hogy úgy sincs el, ha mellette vagyok, folyton rám akar mászni, ez lehet azért is van, mert már feláll, de csak rajtam. Imádom, de ez így elég nehéz...

Nem csinál szinte semmit egyedül, úgy értem bármit adok neki, kb. 1-2 perc és vége, nem érdekli. Mikor fog ez változni? Azt se bánnám, ha pakolna, rosszalkodna, csak egy kicsit tenne valamit egyedül!


Ne értsetek félre imádom a gyerekem, csak kicsit ijesztő, hogy ilyen "önállótlan"!


2013. jún. 24. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a szeparációs szorongás, tök normális.

Egy hónapig úgy pisiltem, hogy az ölemben ült a fiam, úgy csináltam a bundás kenyeret, hogy a másik kezemben a 9 kiós gyerekemet tartottam.

El fog múlni, kitartás!

2013. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!