Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 8-9 hós babára séta...

Mit adtok 8-9 hós babára séta alkalmával? Holnapra pl.7 fokot mond. Szombaton veszünk csak overált. Vagy az még meleg lenne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én már ráadtam az overált ma.Alatta egy rugi volt.

Szeríntem már simán elfér, főleg ebben a szélben.

2009. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülyének néztek, de én ma adtam rá harisnyát, egy vékony nacit és egy bundásnacit:) plusz body hosszúujjas, pulcsi vastag, és télikabát:) Remélem így nem fázott:) Mondjuk nem voltunk sokat a hidegben!
2009. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hamarabb kéne vennünk overált:) De csak akkor bírunk menni, vagy pénteken mert apa akkor lesz itthon. Hátha nem vagyunk meg addig:)
2009. okt. 13. 20:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, fagyunk.
2009. okt. 13. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos lányomra adtam ma egy nadrágot hosszú újjút zoknit és zokni cipőt, erre az overált, de mikor haza értünk megizzadt benne. Kibírja hétvégéig overál nélkül. Adj rá harisnyát rövidújjú bodyt, rá hosszú újjú lábas bodyt és erre a nadrágot kabátkával, s tuti nem fog fázni!
2009. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a body és rugi felé ráadtam egy melegítőt, plusz betettem az anorákba. Simán kellett neki, jeges volt a szél. Szerintem egy szál takaró már kevés, max ha vastag pokrócba jól bebugyolálod, az jó lesz.
2009. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a fiam 17 hónapos, hát én ráadtam ma az overált. alatta nem volt sok cucc, tréningnaci, rövid body meg vékony pulcsika. de a szél miatt másban nem mertem már kivinni.
2009. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én adtam rá overállt, és szerintem fázott. Nem is voltunk kint sokat. Jeges, hideg szél fújt. Holnap reggelre 2 fokot mond, meg havazást.
2009. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!