Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is türelmetlen anyának...

Más is türelmetlen anyának érzi magát?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom, valószínűleg most van a növekedési ugrása, mivel egész nap sír és rengeteget eszik. Annyira sokat sír és olyan tehetetlennek érzem magam, hogy bármit csinálok, semmi sem jó...
2013. jún. 26. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Épp most beszélgettem erről a dologról egy barátnőmmel.

Én is úgy érzem, hogy türelem terén van még hová fejlődjek. Én is rendszerint alkalmazom az "apa hazajön és sírok egyet" dolgot, de működik még az apának sírás és a kimozdulás a 4 fal közül.

Ezek általában bejönnek, ha nem tudnám kiadni magamból ezt a feszültséget, tuti hogy meg is őrülnék néha. :)


Sokszor azt érzem, hogy olyan tehetetlen vagyok, nincs nekem erre energiám, türelmem.


És ezt az állapotot még rontja a sok szuperanya, akiknek sosem sír a gyerekük, vagy sosem hagyják sírni a gyereküket, mert az milyen már... :D


Mindenesetre el kell ismerjem, hogy ahogy múlik az idő, valóban egyre könnyebb a kicsivel. Valahogy rájöttünk, hogy mire hogy kell reagálni. Persze azért még most is van patthelyzet, napok, amikor semmi sem jó, de szerencsére kevesebbszer akarok kifutni a világból, mint az első pár hétben. :) Most 3 hós múlt a babám.

2013. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal,hogy ezen mindenki átesik, nekem nagyon jók voltak a gyerekeim, sírtak, de mindig tudtam mi baja, viszont én most vagyok sokszor türelmetlenebb ,pedig már a nagy 4éves a kicsi 2!
2013. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!