Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek le van maradva...

Szerintetek le van maradva 4,5hósom?

Figyelt kérdés

Utál hason lenni, nem köti le semmi. Nem játszik. Egy zsák játéka van, zenélő, vílágító, színes, mindenféle, de nem érdekli. Ha leteszem hasra, emeli a fejét,de 5 perc után megunja és sír hogy vegyem fel. Nem nyúl tárgyakért, pedig már rég felfedezte a kezét.

Ilyekor már nem kéne lekötnie magát?


2013. júl. 2. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva. A fiam épp betöltötte a 37hetet amikor kibújt, érett súllyal. Utált hason lenni szintén.

Szépen fejlődött, igaz ő 6hónaposan úgy gondolta kihagyná a kúszás-mászást, és ácsorogna, mai napig nem tudom, hogy állt fel kapaszkodva, megoldotta, és kemény harcokat folytattam vele, hogy 4 lábú üzemmódban is legyen.

4éves eszes tök lett.

Viszont, ha a lányomhoz hasonlítanám, akkor nagyon de nagyon lemaradozott a fejlődésben. 5hónaposan magától ült, kúszott, 9hónapos koráig mászott, 9hónaposan kapaszkodás nélkül önállóan járt... Soroljam még? 2,5éves

Jah és a fiam nem maradt el egyedül 2percre se, a lányomat meg simán el is felejteném, annyira nyugisan elvan egyedül is születése óta.

erőltesd a hason létet, brekegjetek sokat egymásnak, lehet vért izzadsz, de meghozza a gyümölcsét. És ne figyeld a másét. A nagykönyvet is kidobhatod a fenébe, mert egyik gyerek se olvasta, hiába volt rá idejük a pocakban, max a hogyanhisztizzün fejezetet.

2013. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dia1127 válasza:

Az én kis lányom most hét hónapos már ügyesen fel ül játszik, kiabál,sikítozik (néha kicsi túlzásba is esik) :)

Mi kb 5-6 hónaposak voltunk amikor "tudatosan" el kezdett játszani érdeklődött minden iránt, minden azonnal kellett neki :) Pici még a babád adj neki elég időt, ne siettesd :) mi ha úgy nézzük kicsit később kezdtünk el forgolódni a "védőnő szerint" de nem aggódtam rajta , segítettem neki és már profi ebben is :)

2013. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszönöm :) Igazából nálunk is van túl pozítív példa.A most 8 hónapos unokatesó már 3 hónaposan játszott egyedül, 4 hónaposan ült meg ilyenek.

De így megnyugodtam :)

2013. júl. 3. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!