Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinaljam? Kisfiam...

Hogyan csinaljam? Kisfiam 14honapos eddig soha nem volt taknyos, de most aztan nagyon. Ejjel szinte semmit nem aludt nagyon tele volt az orra, probatam neki kiszivni de annyira ordit hogy tobb takony lesz mind elotte volt.

Figyelt kérdés
Mit csinaljak mit csepegtettek az orraba?en so oldatot szoktam.Sehogy sem boldogulok.Segitsetek
2009. okt. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én itt olvastam,hogy az anyatejet is bele lehet cseppenteni az orrába,és nagyon jó.Szerintem egy próbát megér,hisz az tényleg mindenre jó.Ennek hiányában sajna nem tudom mi jó még a sóoldaton kívül.

Jobbulást neki!

2009. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima kamilla teát szoktam főzni(kicsit töményebbet)és természetesen ízesítés nélkül cseppentek az orrba.És szívjad neki elég sűrűn az orrocskáját!!!Jobbulást!

2 gyermekes,28+5 hetes anyuka

2009. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! nekünk a baby luuf balzsam nagyon jó volt amikor nádhásak voltunk.:) dm-ben, rossmanban lehet kapni. reggel este a HÁTÁRA kell borsonyit kenni, éjjel szépen aludt igy. fürdés után szoktam bekenni neki. minden jót! irj majd, hogy bevált-e.
2009. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiam 17 hónapos, most először taknyos, tőlünk kapta el.

nem vészes, de kezd folyni az orra. neki kifolyik, de ha nem folyna, akkor szívnám, mindegy, h sír, sajna muszáj. emelett cebiont adok neki és coryzaliát.

2009. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!