Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a férjem...

Mit csináljak, hogy a férjem ne legyen ilyen igénytelen a babával?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hós kislányunk. Hazajön a haverjaitól a férjem, megérem figyeljen a picire, elmegyek letusolni, hagyja sírni, amikor megyek, csak akkor sürgölődik körülötte, hogy lássam, kül. meccset néz vagy netezik. Ha megetetésről van szó, akkor ken egy lekváros kenyeret és odaadja a kezébe a kiságyába had egye. Minden takaró, párna ágy olyan. szólta neki, hogy nehezemre esik minden nap kitakarítani kompletten, erre csak annyit mond, hogy ne legyek felháborodva, mert otthagy. egyébként normális, csak a gyerekkel ilyen. szereti is, de mégis. Múltkor a gyerek fejre állt babaocsistól, még jó, hogy a kkisgyerek csak nevetett rajta, mert az apuka épp ott kint evett és nem vette észre. Pedig ő vigyázott rá...
2013. júl. 4. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Én a "mert különben otthagy"-nál mondtam volna hogy akkor pakolhat és távozhat...
2013. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szeret, csak a kritikát nem tűri. És akkor sem hagna ott, hanem puffog 2-3 napig.
2013. júl. 4. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

oh my god...

azt már meg sem kérdezem, hogy mindek szültél egy ilyen embernek

2013. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát mert amig nem szülsz neki, honnan tudod, hogy igy viselkedik majd a babával? amugy játszik vele sokat, csak felőle lemehet egyedül a lépcsőn és legurulhat, mert az apuka épp nem figyelt oda, mert épp telefonált vagy épp ivott mikor felajánlotta, hogy figyel rá...
2013. júl. 4. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus! Milyen körülmények között élhettek, milyen ember a párod?! A gyereket az ágyban eteti lekváros kenyérre?! Még iszik is?! Minek vagy vele???
2013. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjem ilyen volt. Iszonyatos érzés szerintem. 2 éves volt a lányom, mikor konkrétan kidobtam. Mondjuk ő nem dolgozott és ivott is. Soha többet ilyen férfi, sosem változik meg, ne reménykedj, én is magamat hülyítettem, hogy majd... A második férjem konkrétan mindent megcsinál, éjjelente ő kel fel, etet-itat, öltöztet, játszik, amit kell normálisan. Az első férjem egyszer pelenkázott, egyszer fürdetett, soha többet nem kértem rá. A második profin csinál mindent, mert akarja! Az első soha nem is akarta, neki nyűg volt a gyerek! Én biztos leülnék vele egy hosszú beszélgetésre...
2013. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a férjed nincs vele tisztában, hogy mi a különbség egy játékbaba és egy igazi között. Ha azt mondod, hogy csak a babával ilyen, akkor próbáld meg neki részletesen elmagyarázni, hogy mit hogy kell csinálni. Úgy, mintha ő is egy kisgyerek lenne, akinek mindent el kell mondani, hogy mit miért hogyan kell csinálni.
2013. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Jézus! Ez az ember néha szomjas és iszik!!!! Hogy tudsz együtt élni vele! Normális ember nem iszik!!!


Nem, utolsó?

2013. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
azaz 5-ös.
2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Szereti a gyerekeit, de egyszerűen nem lehet rábízni őket. Mintha nem ezen a földön élne, hanem olyan helyen, ahol őrangyalok vigyáznak minden gyerekre:) na mindenesetre ő nem fenyegetőzik azzal, hogy lelép, hanem bájosan mosolyog, hogy hát ő figyelt, csak valahogy nem vette észre, hogy a gyerek elesett, leesett stb.
2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!