Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem férjetek,...

Leírnátok nekem férjetek, párotok mit segít, csinál a kicsi körül?!

Figyelt kérdés

Szeretnèm majd megmutatni a fèrjemnek,hogy más apuka milyen! Mert szerinte más sem foglalkozik többet a kicsivel mit ő!

Előre is köszönöm!



2013. júl. 5. 10:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

29-es, nem értek egyet. Akkor ha télen kevesebb a munka akkor segítsen a férjed, vagy a szabadnapján. Nem hiszem hogy annyira megerőltető egy 3 perces pelenkacsere, vagy egy esti fürdetés. Nyilván nem egy 16 órás nap után kell, de valamikor igen.

Ha majd mi is visszamegyünk dolgozni akkor ki fog törődni a gyerekkel, senki? Majd te is azt mondod hogy úgy elfáradtál a nap végére mert egész nap dolgoztál, hogy nincs vacsora meg peluscsere, fürdetés?

Tessék pontozz le újra! De tovább nem vitatkozom, mert nincs értelme. Szerintem mindkét szülő vegye ki a részét a gyerek neveléséből, gondozásából, a lehetőségekhez mérten. Kifogást mindig lehet találni.

2013. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a helyzet mint a 2.-s válaszolónál.Mondjuk mi már 4 éve vártunk a csodára, és persze kislány, ami egy apukának legalább is nálunk nagyon bejött.Neki csak fiútestvére volt és a családban sincs sehol kislány.
2013. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!