Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem férjetek,...

Leírnátok nekem férjetek, párotok mit segít, csinál a kicsi körül?!

Figyelt kérdés

Szeretnèm majd megmutatni a fèrjemnek,hogy más apuka milyen! Mert szerinte más sem foglalkozik többet a kicsivel mit ő!

Előre is köszönöm!



2013. júl. 5. 10:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok férfi ilyen,az a ritkább eset,amikor tényleg a baba körüli teendőknél is odateszi magát az apa.Azén párom nem segít úgymond,tehát nem etet,pelenkáz vagy ilyesmi,de sokat játszanak,nekem már ez is feltöltődés,imádja a lányunkat.Attól eltekintve,hogy a csecsemőgondozásba nem segít be,nagyon jó Apa,bármit megtenne érte,és ezért nem is neheztelek rá,mert tudom ,hogy más részről a megélhetésünk az ő felelőssége nagyrészt,mivel én itthon vagyok a babával.
2013. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy érzed, szerintem csak feszültséget szül, ha azt mutogatod a férjednek, hogy nézd bezzeg más mit csinál. Neked hogy esne ha azt mutogatná, hogy nézd meg más anyuka mit hogy csinál???
2013. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici volt fürdette pelenkázta, etette. Most 2 éves és van hogy együtt fürdenek, néha néha játszik vele de amúgy semmit. Persze az is igaz hogy csak este jár haza a munkából.
2013. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon van ragaszkodik hozzá, hogy ő öltöztesse, pelenkázza, etesse. Esténként ha felsír, akkor ő mindig hamarabb ott van a kiságy mellett mint én. Szereti magára venni, és együtt aludni vele... tápszert készíteni, segíteni a tejfejésbe. Nincs olyan amit nem szeretne csinálni. Mindent szívesen csinál.
2013. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindent megcsinál, pelenkáz, öltöztet, fürdet, etet (tápszert és kanalasat is), leviszi sétálni, rengeteget játszik vele, stb., de a legjobb, hogy éjszaka felkel hozzá és megeteti, mikor én már teljesen kidőltem, és a fáradságtól már felkelni sem tudok. Soha sem kértem ezekre, ő magától csinálja.
2013. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem rossz ötlet az orra alá dörgölni. Gondolom ő sem dörgöl sok mindent az orrod alá, pl azt, hogy zsémbes vagy, már minden csak a gyerekről szól stb... Légy empatikusabb, neked ez a dolgod, neki meg hatalmas felelőség van a nyakában.
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok! Egy válaszon kívül mindenkinek ment a zöld kèz!
2013. júl. 5. 12:43
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is megcsinál mindent. kaját etet pelenkázik fürdeti öltözteti játszik. de már azóta mióta haza jöttünk a kórházból. szerencsére esténként nem kell fel a pici de szerintem ha fel kelne akkor is fel kelne a párom hozzá :) Alig várja hogy haza érjen a munkából hogy foglalkozhasson a picivel :)
2013. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Az en ferjem is sokat segitett es segit. Amikor a kislanyunk meg egeszen pici volt es este amikor nagyon fajt a hasa es orditott torka szakadtabol a ferjem jart vele fol es ala ameddig elaludt a baboca. ez a hasfajos idoszak igy volt majdnem 4 honapos koraig. Oltoztetni akkor meg nem merte, se furdetni, de ma mar azt is megcsinalja, a kislanyunk 10honapos, apa megfurdeti, bekeni a popsijat, pelenkazza, oltozteti, megeteti es el is altatja, igy en estenkent tudok mennu biciklizni, sportolni
2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
20%

12.vagyok

Le lehet engem pontozni, akkor is így van, remélem azt a hozzászólást is megmutatod a férjednek, nem csak a neked tetszőt!

2013. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!