Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem férjetek,...

Leírnátok nekem férjetek, párotok mit segít, csinál a kicsi körül?!

Figyelt kérdés

Szeretnèm majd megmutatni a fèrjemnek,hogy más apuka milyen! Mert szerinte más sem foglalkozik többet a kicsivel mit ő!

Előre is köszönöm!



2013. júl. 5. 10:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pici volt, akkor inkább én csináltam a nagyobb munkát: ő segítkezett amiben tudott (fürdetés, büfizés) Ahoyg nagyobb lett, egyre többet kezdett vele foglalkozni, most 20 hónapos: eteti, öltözteti, játszik vele, elmegy vele sétálni, most ő fürdeti, vele van ha éppen nekem dolgom van
2013. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megcsinál, ha itthon van, csak az esti altatás, ami nem megy. Ahhoz én kellek.
2013. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat.

AZ én férjem sokat segít a baba körül.

18 hós

Hétvégén, illetve hétköznap este ha hazaér, akkor ő pelenkáz az esetek 80 %-ban. Együtt fürdetünk minden este még mindig. Legtöbbször ő vacsiztat amikor hazaér, hétvégén felváltva eteti ő vagy én.

Bármikor átöltözteti, megmosdatja stb. amikor úgy jön ki hogy kell és én nem érek rá.

NAgyon sokat játszik vele, hülyéskedik vele, szeretgeti.

2013. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Amikor éjjel felkelt szopizni a lányom, mindig a férjem ment át érte a másik szobába és hozta hozzám szopizni, aztán vissza is vitte legtöbbször ő. Ezt éjjel 1-szer vagy 2-szer.

AMikor órákat fent volt a lányom éjjel akkor is 50-50 %-ban váltottuk egymást és úgy nyugtattuk a babát.

2013. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk segít, de nem sokat. Nem tudok kimozdulni egyedül sehová. 9 hónapos a kicsi, a nagy 5 éves, a háztartás teljes egészében az enyém,és minden teendő a gyerekek körül.

Nem mondom, előfordul, hogy a pisis pelenkát kicseréli (kakisat sosem), büfiztette, alkalmanként megeteti, amióta hozzátáplálja, de nem nagy rajongással teszi.


Viszont a GYEDem kevés lenne a megélhetésünkhöz, előrehaladásunkhoz, így a pénzkeresés rá hárul. Mindent megtesz, hogy nekünk jobb legyen, hogy jól éljünk. Sokat dolgozik, mellette egyetemre jár (levelezőn), így nem nyaggatom. Ez most az én dolgom, ezért kapom a GYEDet.

2013. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Neked mennyit tud foglalkozni a párod a gyerkőcötökkel kedves kérdező?
2013. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Mindent megcsinál, 3 kicsi gyerekünk van, 5év alattiak, és pelenkáz, fürdet, büfiztet... volt hogy egy hétvégére el kellett mennem anyukámhoz, mert nagyon beteg volt- de simán megoldotta a három gyereket.

Szóval az égvilágon mindent megcsinál körülöttük-velük. Sokszor úgy érzem, talán még jobban is mint én! :)) Na persze ez nem igaz-mert nagyon anyásak a fiuk, de helyt áll mindenben. :)


Viszont ismerek olyan apukát is, aki csak a számítógépes játék előtt ül miután hazaért a munkából- mondván- ő mennyi dolgozott és csak ugatni tud a 2gyerekével, hogy hagyják békén. Viszont akar egy harmadikat is!! :))))

2013. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem hogy néhányan miért "mentegetik" a férjüket aki nem vagy keveset segít csak azzal, hogy dehát ő dolgozik egész nap, pénzt keres, stb.

Ez még nem azt jelenti hogy ha hazaér akkor csak henyélnie lehet. És az anya? Neki 24 órás műszakja van a férjnek meg csak a napi 8 óra munka? Szerintem az nem kifogás hogy a férj pénzt keres.

2013. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
65%

Én mentegettem az uram, kedves utolsó!

Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Nem tudsz a körülményeinkről semmit, sem rólunk!

A férjem agronómus, s mint tudod (remélem tudod)ilyenkor nyáron sok a munka. Nem 8 órát dolgozik, hanem 12-16-ot. Az vesse rám az első követ, aki ilyen munka után a férjét nem kiszolgálná, hanem követelné, hogy most aztán váltsa fel.

Éjszaka sem kel most fel, mert reggel 4-re megy, eligazítja a munkásokat (címerezők). Örülök, hogy pihenni tud, hogy másnap is bírja a meleget, az autóutakat.

A kérdező feltett egy kérdést, válaszoltam, mi a baj vele?

Hogy nem állok be a sorba?

2013. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Én nem kértem,hogy válaszoljon az akinek valami baja van a kérdéssel!

Kedves 12-es úgy látom nem csak nekem nem tetszett a válaszod! :) Ami nem csoda hisz nem a véleményedet kérdeztem!

Valaki kérdezte mit segít nekem az én férjem! Hát igazából nem sokat mert nem tud! Külföldön dolgozik,igazából át sem látja renderen nekem mi a fárasztó! Csak szeretném ha mikor itthon van segítene többet! Igazából el van vele,játszanak is! De a fürcsi,pelenkázás,etetés nem igazán megy neki és nem is erőlteti meg magát!

2013. júl. 5. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!