Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feljött a szomszéd, hogy...

Feljött a szomszéd, hogy hallgattassam el a gyereket?

Figyelt kérdés
8 hónapos, már pár napja az a kedvenc szórakozása, hogy sikít. Eljátszik magában, de nagyon nagyokat sikoltozik. Engem is idegesít, de nem tudok mit tenni, nem tudom egész nap cipelni a gyereket, hogy eltereljem róla a figyelmét. De mit csináljak a szomszéddal?
2013. júl. 5. 12:39
1 2 3 4 5
 41/45 petera6 ***** válasza:
65%

Kérdezőnek: Szerintem ennyire azért tényleg ne vedd a szívedre. Te biztos, hogy nem az a fajta vagy, aki leszarja a másik nyugalmát. Ha 8 hónapig nem volt gond a tv-s szomszéd nénivel, szerintem nem lesz később sem. Biztos mást is lehallott már korábban, és nem szólt, szóval reméljük ezután sem fog hisztizni :) Mivel felismered, hogy nem bosszantásból szólt,hanem mert tényleg zavaró a hang, ez már szerintem kb épp elég. Úgyis meg fogod oldani szép lassan, mivel te sem őt akarod ezzel idegesíteni.


A két fogú babához meg gratula. Aranyos, ahogy leírtad a reakciót :) Szemem előtt a dolog :)


Nekünk amúgy szerencsénk van a szomszédokkal és a házzal. Néha van baba, fúrás, kondigép, flex, zene, ez az :) de alapvetően mindenki próbál nem zavarni, és nem beszólni feleslegesen. Most fogunk radiátort cserélni és konyhát újítani. Sajnos csak annyit tudok tenni, hogy kiírom a bejárathoz. De hát ilyen a panel :(

2013. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
61%

na lányok akkor az én történetem,vagyis sógornőmé/tesóm felesége/,a keresztlányunkról

arany szíve donga lábbal született és születése óta vagy gipsz van a lábán vagy sín.

most egy éves 1-2 hónapja kezdett mászni és a sógornőm hiába tett takarót a földre a sín csapkodta a padlót ahogy közlekedett.

felrontott az alsó szomszéd h hogy is képzeli ezt,

ne tegye a gyereket a földre,mert őt zavarja a kopogás.

a sógornőm fölött akik lakik,egész nap tűsarkúban kopog a lakásba,mégse ment fel veszekedni h vegye le.

hát ilyen emberek vannak sajnos....

2013. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 petera6 ***** válasza:
94%

Én pont ezért úgy mentem fel, hogy próbáltam picit vicces, tájékozódó, baráti lenni. Ha esetleg van valami allergiája, baja a gyereknek, akkor ne legyek már egy tuskó, hogy még én is csak csesztetem őket. De nem sikerült...én lettem mégis a szemét állat :) Amúgy ennek a gyereknek semmi baja, pont szóba hozta a védőnő (az egész házat ő látja el), hogy ismerem e őket. Már bölcsibe jár a gyerek, stb-stb, szóval szerencsére neki nincs baja.


A te történetedben sem 100%, hogy a beszólós szomszéd tudta, hogy baj miatt vannak a plusz hangok, nem?

2013. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

Látom ez is régi kérdés, De!


Kedves 20-as! Miért nem tetted fel akkor a kérdést a kedves szomszédnak, hogy mi köze van ahhoz, hogy mikor mentetek ki biciklizni az utcára a gyerekkel nehogy már ebbe is bele szóljon pláne ha nem is laktok társasházban főleg, ha kicsi az udvarotok, akkor a gyereknek ilyenkor is mozgásra van szüksége mi az, hogy négykor nem mehettek ki miért be zár a szomszéd a saját otthonotokba, vagy mi... Másrészről persze érthető a dolog, hogy nyugalmat szeretne de ha nem társasházban laktok, akkor mi köze van ahhoz, hogy valaki mikor hány órakor megy ki sétálni olvasom ezeket a mondatokat az eszem megáll.!

2023. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Előző voltam: Kérdező! Türelem ahogy, hogy a kedves szomszéd is legyen toleránsabb majd kinövi,s idővel leszokik róla.


(utólagos válasz).

2023. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!