Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van még ilyen babája?...

Kinek van még ilyen babája? Hogy bírjátok/bírtátok?

Figyelt kérdés
Nekem lányom van,de ugyan az mint amit itt írnak. [link]
2013. júl. 8. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

:) Mintha az én gondolataim, érzéseim, gyerekem tulajdonságait írta volna le a cikk szerzője. :):)

Hogy? Várakozással teli, hogy majd egyszer "leereszt" egy kissé, de most 4 éves, és semmi jele ennek :)

2013. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kisfiam ilyen. Az első hónalokat gyakorlatilag, mint sziámi ikrem, rajtam töltötte. Vagy sírt torka szakadtából. Aludni? Höhö. Nekem is új volt a helyzet, meg hát ugye "nem erről volt szó" gyerekvállalás címén, szóval sokszor kiborultam. Persze mostanság is előfordul. Főleg a (nem) alvása miatt, ami, ha lehet, csak rosszabbodott, éjjel min. 4-5x ébred, altatása sokszor kabaré (a kívűlállóknak, nekünk több órás tortúra). Most annyiból jobb a helyzet, hogy kicsit jobban el tud lenni egyedül, bár figyelnem kell, hogy gyakran váltsak vele pozíciót, játékot az unalom ellen, de ne kezdjen túlpörögni. Közben meg lássam el azt a minimális háztartást, amiből már képtelenség engedni.

Ami a legrosszabb a kialvatlanság mellett, a többi ember véleménye - tudom, le kell sz@rni, de engem fusztrál nagyon. Mert én tudom, hogy vannak ilyen babák, nem én rontottam el (hisz már 2 naposan órákat bolyongtam vele a kórházi folyosón, hogy aludjon, hogy ne ordítson), ő ilyen temparamentumú, el kell fogadni, de a többség nem informált ilyen téren, csak ítélkezik. Megteszek mindent, de hát első baba, biztos elkapattam. Vagy pont hogy nem foglalkozok vele, azért ilyen. Még jó, hogy a védőnőm megismertette velem a többemberes baba fogalmát, különben tényleg magam alatt lennék. De bízok benne, hogy egyre jobb lesz a helyzet, márcsak a tapasztalataim miatt is. Ja és a mosolya, vigyora kacagása tényleg imádni való! :)

2013. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!