Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap a férjem fürdött a 7...

Tegnap a férjem fürdött a 7 hónapos lányunkkal. Anyum mondta h ez gusztustalan mikor elmondtam neki. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, egyáltalán nem gusztustalan. Picike még, miért ne fürödhetnének együtt?
2013. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam mások véleményére. Tényleg nem volt ez nálunk szokás régen. Csak férjem mondta h hadd pancsoljon kicsit. Tetszett a babának nagyon.
2013. júl. 10. 09:23
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Na, én meg a 2 éves fiammal álltam be tegnap a tusolóba, mert tiszta sárosak voltunk, és együtt fürödtünk, mert sietnem kellett a kicsiket is fürdetni, így időt spóroltunk meg. Megtehettem volna, hogy először a pici, aztán én, de amíg én a kádban állok, ő szétpakolja a fürdőt+el is csúszik a vízen.
2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Az én kislányom is fürdött az apjával sokat, mióta a nagy kádban fürdik, vagyis ülni tud. Semmi gusztustalant nem látok benne, az együtt pancsizás, ez (is) egy nagyon jó alkalom az apa-lánya kapcsolat építésére, mélyítésére.
2013. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

ebbe semmi kivetnivalo nincs én is szoktam fürödni alányaimma 2lány meg én anyuk



de volt példanem egy hogy a lányaimapjukkalfürdött

2013. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...Hát nálam nem itt kezdödik a gusztustalanság.3éves koráig fürdöttem a fiammal,noés?Ugyan hisz a szülei vagytok.Had pancsizzon csak apával.
2013. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gusztustalan. Jó buli, játék. Nem kell ebben semmi rosszat látni, hisz az édesapja! Anyukád nagyon zárkózott lehet, sokaknak az sem fér bele, hogy a saját párjukkal zuhanyozzanak, nem egy ilyen házaspárt ismerek. Olyanon is akadtak már ki a környezetünkben, hogy adtam egy kanál ételt a sajátomból a páromnak, hogy kóstolja meg és utána azonos kanállal ettem tovább. Van, akinek ez belefér, van, aki szerint gusztustalan. Mi nem így élünk. Még csak várjuk a picit, de ha már biztonsággal ül és játszik, biztos, hogy fogunk vele együtt fürdeni. Élvezzük az életet, és nem amíg nem veszélyes sem testileg, sem lelkileg senkinek, amit teszünk, szerintem nincs benne semmi rossz. Természetes, hogy iskolás korában ez már nem lesz így. Most kell élvezni az együtt töltött perceket a kádban babával! :)
2013. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az az aberrált, aki szerint ez gusztustalan! Rossz az, aki rosszra gondol, ugyebár! Ez olyan, mint az apám. Nem adott puszit a bátyámnak, mert hogy az B*ZIS! Hát nem is volt egy ép elméjű ember...
2013. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem gusztustalan. Inkább az a gusztustalan, ha valaki túlzott prüdériára neveli a gyerekeit, aztán majd szorongósak meg frigidek lesznek. Más lenne egy nagyobb kislánnyal, akit már zavarhat az apja meztelensége, de egy 7 hós az még baba.


Én most is egy szál ciciben vagyok itthon, meg lehet gyulladni.

Amíg a kisfiaim fürdenek, a mellettük levő zuhanyzóban gyorsan le szoktam néha tusolni, mert időm nekem se sok van, az üvegfalon át pedig látom őket. (2,5 évesek)

2013. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

a párom is és én is szoktunk a 4 hós kislányunkkal fürdeni. annyi, hogy előtte letusolunk, és fürdőbugyit, fürdőnadrágot veszünk föl. (a pici még a fürdetővel mosakszik, nem kell neki még a mi tusfürdőnkkel érintkeznie, ezért tusolunk előtte)

nagyon élvezi a pici is, és mi is az ilyen közös fürdéseket.

nincs ebben semmi kivetnivaló, gusztustalan.

2013. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!