Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan jártatok így? Vagy csak...

Sokan jártatok így? Vagy csak én vagyok ilyen peches?

Figyelt kérdés

Amíg pocakos voltam sok barátom és közeli barátnőim voltak.Még tán pici babás korunkban is.Most 10 hós a fiam és senku,senki nem kiváncsi ránk.1x 1x írnak ,de nemjönnek..ha írok-válaszolok nekik akkpr későn,napokkal később válaszolnak. Valamennyük gimi óta a barátaim. Többen 1 utcával arrébb laknak

ÉN nemsokat változtam.Sőt,most hogy nagyobb a fiiam,több időm is van.

Másokról is feledkeztek már meg azok a bizonyos legjobb barátok ?


2013. júl. 11. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan családtag aki nem látta még a már 15 hónapos lányomat. Az egyik elég közeli családtag, mégpedig az apai nagyanyám. A másik pedig az apám öccse és a családja. Nem is voltak egyáltalán kíváncsiak még a kislányra.
2013. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem bennem van a hiba ..sok sorstársam van

A közeli babás anyukákkal el vagyok,de hát az mégsem olyan... bár 1-2 babás anyukával levelezünk.az is valami.

Pedig azon ritka alkalmakkor amikor találkoztam a "barátaimmal" ,nemcsak baba dolgokról beszéltünk.

2013. júl. 11. 15:23
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóim..ha egyébként kedvetek van beszélgetni,vagy csak csevegni ...mit szóltok levelezéshez ???

Ha már így "" összejöttünk ""

Facebookal is rendelkezem..írjatok üzit privátban

2013. júl. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!