Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valakinek szájpenéss...

Született valakinek szájpenésszel a kisbabája? Az milyen és mennyi idő alatt múlik el? Mi okozza?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szájpenésszel nem születik a kisbaba, hanem a kórházban kapja, ahol egyik baba szájából a másikba nyomják a cumisüveget... Sajnos láttam, nem véletlenül mondom. :-( Van rá kezelés, a gyerekdokitól kell receptet kérni.
2009. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De születhet bizony!Amikor a hüvelyben gombás fertőzés van (anyunak tünetek nélkül)és a baba ugye ott tölt egy ki időt...na akkor elkaphatja!Azt még a kórházban kezelik...a babut és anyut is!
2009. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sanos az én picim is a kórházban összeszedte. Ahol szültem ott a csecsemős nővérek úgy nyugtatták a sírós babákat, hogy az ujjukat a szájukba rakták amit szopiztak a picik, hogy ne sírjanak. A szájpenész viszonylag hamar elmúlott (kb 1 hét), de a gyógyszertől piros lett a popója, utána azt kezeltük 1 hónapig.
2009. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!