Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is van így? (nem babás...

Mással is van így? (nem babás kérdés)

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ezt a jellegű kérdésemet ide írom, de talán itt vannak nagyon számban olyanok akik véleményét ki tudom ezzel kapcsolatban kérni.

Szóval az a kérdésem, hogy a ti szexuális életetek nem változott meg a babátok születése után? Mert az enyém nagyon, és már kicsit kínos magamnak is bevallani, hogy ezzel ennyit foglalkozom, de valahogy bántja a lelkem, hogy már nem olyan mint régen, sőt közel sem annyi. Meg sem tudnám mondani mikor voltunk utoljára együtt. Nekem nagyon hiányzik és már mindenféle gondolat forog a fejemben, inkább nem is írom le, mert biztos megköveznének páran. Hiába beszéltem ezt meg a férjemmel, mintha semmi sem történt volna. Ő könnyít saját magán, de én...le vagyok pottyantva. (szépen kifejezve) Nektek van vagy volt valami praktikátok arra, hogyan lehetne felébreszteni újra a vágyat, vagy hagyjam a fenébe?


2013. márc. 13. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A férjed mit mondott, amikor beszéltél vele?
2013. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, de egy idő után változott a dolog. Majd többszöri megbeszélés után, elmondta a férjem , hogy ő este tényleg fáradt, és ha rámászok az segít, de még van egy gondja, ha ő elmegy, akkor már annyira elfárad, hogy rám nem marad energiája... Na azért én nem hagytam ennyiben. Azért észreveszi, ha kivágott felsőben vagyok, vagy átlátszó csini nadrágban, ez be szokott jönni :)

De eddig is és ezután is nekem kell kezdeményezni, ő sajnos ilyen. De legalább nem fog nőzni (gondolom!)

2013. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát, meghallgat, és mondja, hogy nem csak ő kell ehhez a dologhoz meg nekem kéne illegetnem magam, de én nem vagyok ilyen. Nem az én stílusom csipke kombinét felvenni és riszálni magam, ő meg ilyenre vágyik. Próbáltam őt megkérni arra, hogy ne vegyen "kézhez" segítséget, hanem inkább velem foglalkozzon de neki ez könnyebb.
2013. márc. 13. 14:38
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát muszáj lesz bevetni magad, ha akarsz valamit. Egy szebb fehérnemű szerintem amúgy is alap. Te is szereted gondolom ha ad magára a párod. Bár mi sem vagyunk divatmajmok, de egy- két apróbb trükköt érdemes ellesni innen- onnan. Nekem ez a praktikám :) Szemfesték szép szempillafestés tanga barnítókrémet használok derékig, a lábam annyira nem fehér ja fontos a "kiskert" rendbetétele. Szőrtelenítés ahol kell. Kb. ennyi meg van egy szép kombiném néha azt veszem fel. Mi előtte megbeszéljük, ha lesz valami, mert a gyereket le kell adni. De nektek ha erre nincs szükségetek, az jó.
2013. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"mondja, hogy nem csak ő kell ehhez a dologhoz meg nekem kéne illegetnem magam, de én nem vagyok ilyen. Nem az én stílusom csipke kombinét felvenni és riszálni magam, ő meg ilyenre vágyik"


Hát ha ilyenre vágyik, akkor miért nem adod meg neki? Kicsit erőltesd meg magad, és ne legyél ennyire kényelmes. Ha javulást akarsz muszáj lesz lépned. Mert ha nem teszel semmit, akkor marad ez a mostani helyzet.

2013. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ajjj, tudom, hogy be kéne magamat vetni, de nekem olyan kínos, így mutatkozni a férjem előtt. Mármint, hogy egyszer csak belibbenek kis cukikába amíg tv-t néz, én meg elcsábítom. Ez annyira nem én vagyok. Olyan mintha az ember átalakulna mássá, de inkább a kínosság az amit nem tudok levetkőzni. Másnak nem kínos, így megjelenni? Vagy ti hogyan szoktátok bevetni magatokat? Csak úgy belibbentek szexibe?
2013. márc. 13. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
Oké, kínosan érzed magad, de 1x-2x kibírod (nem mindennap), még te is élvezed, majd meglátod. Nekem is volt ilyen nem 1x, de csak addig volt rossz, amíg belelendültem. És a férjem is hálás volt érte. ☺
2013. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia! Itt is különbözőek a válaszok! Valakinek ez, valakinek az kell ahhoz, hogy kedve legyen az együttléthez! Nálunk én vagyok az, aki mostanában ritkábban kívánja a szexet, mert estére hulla vagyok! Párom mindig gondol rám, ha együtt vagyunk, megvárja, amíg nekem jó lesz és csak utána élvez ő is. Nem dicsekedni szeretnék, csak leírtam, hogy nálunk hogy van! Szerintem nem szép dolog, ha egy férfi csak magára gondol és a nőre nem! Ha valaki igazán szereti a párját/feleségét, először rá gondol és csak utána magára!
2013. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nekem nem kell bevetnem magam, hogy megkívánjon! Pizsamában ugyanolyan szexi vagyok neki, mint csinosan!
2013. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha kínosan érzed magad a férjed előtt,akkor nem csodálom,hogy itt tartotok. Még egyszer bocsi,nem bántásnak szántam!
2013. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!