Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elengednétek a helyemben?

Ti elengednétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyum már annyiszor mondta had vigye el éjszakára a kisfiamat, aki nagyon jól elvan vele. Sokszor hagytam már rá, pl. mikor nagy bevásárlásra mentünk, és akkor sem volt semmi gond, nem is ez a baj, mert tudom, h elaludna, ellenne, de nekem annyira baromira hiányozna, h szerintem egy percet nem bírnék aludni. Hisz eddig minden éjszakát velem töltött, olyan fura lenne, sírnék utána szerintem. Más is volt már így?

2013. júl. 12. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én most erre csak annyit mondok, hogy a 9 hónapos kislányom éppen a nagyszülőknél van. Nagyi szabin van, múlt héten ott aludt a kislányom két napot, haza sem akart jönni, olyan jól érezte magát. Ott átaludta az éjszakát, szépen megevett mindent egész nap jó kedve volt, így most is átment két napra. remekül érzi magát. 6 felnőtt van ott aki csak az ő kívánságát lesi, itthon én egyedül vagyok vele, meg a házimunkával. Persze, hogy jól érzi ott magát. Nekem is jó, mert addig tudok rendesen takarítgatni,pihenek kicsit, persze nagyon hiányzik, de a tudat, hogy szuperül elvan, megvigasztal.

De az én lányom bárhol elalszik, sose volt gondja ezzel.

Ha olyan lenne, hogy csak itthon tudna aludni, akkor nem engedtem volna el. Szóval ez gyerekfüggő is, Te ismered a gyermekedet. Ha úgy gondolod, jól érezné magát, akkor engedd el :)

2013. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak a lányom is ellenne mással és aludni is tudna máshol.Én simán otthagynám még ha hiányozna is.Már alig várom,hogy jövőre pár napra nagyikákkal legyen.9hós múlt
2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem engedd. a kommentek alapján már meggyőzted magad :)))


egyébként én már 3 hónapos kora óta kéthetente egy-egy éjszakára Anyukámnál hagyom a Kicsit. jól elvannak, dalolásznak, játszanak és Anya csak Vele foglalkozik :)))

fontosnak tartom, hogy jó viszony és szoros kapocs legyen köztük.

persze, eleinte majd megszakadt a szivem, amikor eljöttem, de tudom, hogy hosszú távon így a jobb.

kétóránként telefonáltam, hogy minden oké-e, mert aggódtam, hogy mindent "jól csinál-e" és hasonló aggodalmak.

mostmár szinte bárhol elalszik. könnyebb, ha idegen helyre megyünk, pl. nyaralni.

2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem győztem meg magam, ott alszunk minden..:D

Majd talán a legközelebbi alkalommal, mikor akarja, megfontolom. Nagyon szeretem és imádok vele lenni. Tudom jó lenne, ha engednék de nehéz..:)

2013. júl. 12. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!