Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A másfél éves anyás korszakhoz...

Gabszem kérdése:

A másfél éves anyás korszakhoz feltétlenül hozzátartozik az állandó hiszti, üvöltés? Hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Kezdek becsaVARODNI, minden üvöltéssel telik, a pelenkázás, az altatás, a fürdés, hajmosás, körömvágás...
2013. júl. 16. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy anyuka mondta, hogy masnak is vannak a gyerekevel gondjai csak nem beszelnek rola...hu egy arulonak ereztem magam...aztan rajottem, hogy mennyi anyuka van aki nem mer "beszelni".

Mi tegnap kinn voltunk a varosi retkes beachen baratokkal. Gyermekem nem aludt delben...mert miert is? Beajult du 4.30 korul es huzta a lobort reggel 6-ig!!!!

Reggel felebredt es azota csak beszel es beszel!!!!!!!!!! Konyorogtem neki, hogy egy kicsit fogja be a szajat...Barney a telefonomon meg a tuzoltoauto 5 perc csend addig beneztem...

2013. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!