Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már menni tudo 13 -14honapos...

Már menni tudo 13 -14honapos babátokat hogyan viszitek babakocsival sétálni ilyen hidegben (télen), ugy értem takarot vagy lábzsákot hogy használtok? Mert ha kiszállés koszos lessz a cipője hogy takarjam be? Egyáltalán elviseli a takarot, lábzsákot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak takarót használok. Engem nem zavar, ha esetleg koszos lesz a cipőtől. Van több takarónk is, így ha bekoszolódik az egyik, akkor a másikat használom (vagy akár ott a lábzsák is). A kislányom szívesen ül a babakocsiban, de persze ha van rá módja, akkor sétálni is szeret. A takaróval nincs gondja, elviseli magán. Majd ha hidegebb lesz, akkor a lábzsákot is fel fogom tenni, addig meg marad a pléd. Esetleg jó alternatíva lehet az overall is addig, míg nincsenek mínuszok, ha ezt adsz rá, nem kell se a takaró se a lábzsák.
2009. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónaposan még nem ment... :o) Én egy nagyon vastag overál nadrágot vettem neki, és egy belül szőrős, kívül műanyag csizmát (Decathlon), ebben utazott, néha kiszállt és kézfogással ment pár lépést, ha nem bírta, beültettem. Ha tudtuk, hogy nem fog kiszállni, akkor lábzsák, és ahova megérkeztünk (lakásba), ott kiszedtük... Fölölre mindkét esetben u-az a kabát.
2009. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!