Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popolini vagy Grovia? Kinek...

Popolini vagy Grovia? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Mind a kettőből a külsős-belsős megoldás érdekelne.

Figyelt kérdés

#mosható pelenka #popolini #grovia
2013. júl. 18. 18:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Melyik webáruházban van a legtöbb fajta és a legolcsóbb?:)
2013. júl. 22. 08:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.. azt tudom, h Tatán vsn mosható pelusos klub a mamami fóru,mon keresztül, tán az van neked legközelebb... :)


én 3 webshopból szoktam rendelni, a lollipopot linkeltem, azt az ára miatt, a tarkabarka.hu-n van ingyenes szállítási nap és az mkbaby.hu-n szintén, minden hónap első hétfője...

viszont nem érdemes egy fajtából betárazni mert lehet, h pont nem illik a babád testalkatára - plusz 5 kilóig szinte semmi pelus nem jó a gyerekre, ezt most a másodszülöttemmel tapasztaltam. A legkisebb prefoldokban is elveszett, a belsők combnál voltak túl tágak az első másfél-két hónapban, külső meg hiába 3 kg+, hogyha lötyög a legkisebbre csatolva is, szóval előre ne nagyon szerezz be egy egész készletet szerintem. :)

Én vettem két kifejezetten newborn aio-t elmenősnek, eleinte csak azok voltak jók rá. az egyik grovia volt (már nem kapható azt hiszem), a másik apple peas, ezt a tarkabarkától rendeltem, szuper szerintem, 3-5 kilóig tökéletesen illett a popsira és még mindig rámegy, igaz, a legnagyobb állásban hasznűáljuk már. A grovia kb 2 hétig volt kényelmes, még 2 hétig passzentosan jó.


mindjárt folyt.

2013. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

4 kiló felett kezdtük használni a lolli belsőket (saájt külső még kicsi volt 4,5 kiló alatt) bambino mio 5-7 kg közötti külsőjével és Little comfort 1-es méretű külsővel. A poplini régi típusú 1-es külsője még mindig nagy ránk.

Ezen kívül a lányomról visszamaradt grovia Aio-kat használjuk, az egy betéttel tökéletes, azt is vissza kell hajtani.

Éjszakára lollit használok a boosterjével (az hozzá jár) és gyapjúkülsőt,így nem ázik reggelre, a többivel igen.

2013. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb megoldás szerintem, ami univerzális: 10 prefold+ 10 bambuszbelső 3-4 külsővel, 10 tetrapelenka (akár félbevágva boosternek)


Külsők legalább 2 fajták (és dupla combgumisak) legyenek, eleinte a többméretesben elveszik a gyerek, az csak marketing, h születésől a szobatisztaságig, emlékszem, a lányomra ezek a többméretesek még 7 kilósan is éppen csak jók lettek... szóval inkább szerezz be először 1-es méreteket ;)



Kakibetétben a pop-in és a lollipop nálam az bszolút nyerő, ha nem lesz kakis, ezeket 3-4-5x is ki tudod mosni és újra felhasználni (én pl popsitörlőket is mosom, ha csak pisis, anyatejes kakit jól megfogja, nem kell a pelusból sikálni.

2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én használtam a Popolini külsőket Csimota belsőkkel.

Nekem nagyon jól bevált. A belsők állíthatók. 4 kg-os kortól már jók. Van zsebük, amibe mindenféle nedvszívó betétet be lehet tenni. A popolini külsőkbe pont belefér. Bambusz betéttel az egész éjszakát kibírja.

A Csimota saját külsője kicsit vékonyabb anyagból van. Az sem rossz, csak patentos, nem tépőzáras.

2013. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat! :)

Úgy döntöttem többet kipróbálok, aztán győzzön a jobbik:)

Lesz külső-belső-tetra-bambusz-booster:) Lehet még pár aio-t is kipróbálok:) csak nálunk fontos, hogy gyorsan száradjon, mert télen nincs igazán lehetőségem szárítani.

Ha még tudtok, persze mindenkitől várom a további jó tanácsokat, tapasztalatokat ;)

Szép napot Nektek!

2013. júl. 23. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!