Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas pelenkát vegyek?

Timszy25 kérdése:

Hányas pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 12,5 kiló 5-ös liberot használunk ami pont jó rá.Viszont most akarok majd venni 3 csomaggal.Szerintetek ne vegyek egy csomaggal 6-os méretűt?Attól félek mire oda jutok hogy azt használnám már nem lesz jó rá az 5-ös.Elég husis a kisfiam combija:)Ti hányast használtok és hány kiló a babátok?
2013. júl. 20. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

.7,5kg most váltottunk 4re...

Szerintem vehetsz mert ennyi idősen lelassul gyarapodása*mozgástól*,én 2csomi 5öst 1csomi 6ost vennék.

5gyermekes anyuka

2013. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 kg és a 4,4+,5 egyaránt jó rá
2013. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 14 kg, jó husis combikkal, és 5-ös pelust használunk. Nem tudom mennyi idős, de ha szaladgálós korban van, akkor szerintem 3 csomag alatt nem növi ki.
2013. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13,5 hónapos most kezdett csak igazán menni:)Akkor veszek kettő 5-öst meg egy hatost is.
2013. júl. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!