Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogcsikorgatás, hogyan szoktas...

Fogcsikorgatás, hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

a hideg kiráz tőle..:(

8 hónapos és csikorgatja a fogait...


2013. júl. 22. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod leszoktatni, és fölösleges is, majd megunja és abbahagyja. Szerintem minden baba csinálja egy ideig. Az enyém is csinálta, aztán elszállt az újdonság varázsa és abbahagyta :)
2013. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hideg rá tőle komolyan mondom erre az egyre allergiás voltam mindig is.:D
2013. júl. 22. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Kitartás az én lányom 11 hónapos és kb 3 hónapja minden nap ezt hallgatom :-S Számomra is irritáló, de nem akarja abbahagyni hiába mondom neki :-) Nálunk az jött be, hogy kap valami kis rágcsit a kezébe ha már nagyon nem bírom és akkor elfelejti, hogy addig mit csinált :-)
2013. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az én fiam is ezt csinálja egy hónapja 9 hónapos lesz

iszonyat hangja van :O

2013. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálja 9,5hósan már mióta kijött a felső is,több mint 1,5hónapja. Majdcsak megunja :D
2013. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neki most jött ki a 4.AZóta harap is emellett..:(
2013. júl. 22. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett azóta? Abbahagyta? Mi most vagyunk ebben a stádiumban, érdekelne, hogy találtál-e rá megoldást, vagy ha megunta, mennyi idő múlva tette?
2014. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia,igen pár napig csinálta..:)

Ma 18 hónapos.

2014. máj. 12. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, remélem nekünk sem tart sokkal tovább. :)
2014. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!