Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babával...

Mi a véleményetek a babával együtt alvásról? Vannak itt olyan szülők, akiknek közös az ágyuk babájukkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Velünk 1 szobában van,viszont külön ágyban! Ez nem begyepesedettség,ha külön ágyikója van,igy lesz önálló kis élete a babáknak. Majd 5 év mulva meg fogod a fejed,hogy nem tudod átszoktatni...de mindenki ugy csinálja,ahogy jónak látja!
2009. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
a baj, h nem is akarom átszoktatni. akkor fog külön szobában aludni, amikor ő akarja.
2009. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na igen,ahogy kezdted,EZ A BAJ!! De mindegy,te gyereked,ti életetek...
2009. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
pontosan...
2009. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt még megkérdezhetem,hogy mit csinálsz majd,ha mondjuk még 10 évesen se akarja az önállóságot? Vagy az se baj? Szerintem ne ess túlzásokba!
2009. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
de miért ne akarná? én ezt nem értem. miért kell sztereotípiákat felállítani? tuti, h előfordult ilyen, de az nem jelenti azt, h minden gyerek ilyen. én pl. minden este átmentem anyukámék szobájába, pedig tesómmal közös szobánk volt. már ovis voltam, emlékszem rá. ott éreztem magam biztonságban. ez kb 1 évig tartott, aztán már nem mentem oda. ha a szüleim nem engedtek volna be, biztos, h csomó ideig sírtam volna és szarul éreztem volna magam. szóval szerintem tök felesleges ezen stresszelni. én megkaptam azt is, h nem szabad annyit foglalkozni 1 gyerekkel, magára kell hagyni, mert nem lesz el egyedül. nálunk ez sem jött be. 17 hónapos a fiam, képes órákat ellenni egyedül, ha pl. takarítanom kell. szóval megérik 1 baba, gyerek mindenre, és én azt gondolom, h ezt ki kell várni.
2009. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!