Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek volna ebben a...

Mit tettetek volna ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

bkv-val mentünk valahová, ez az újfajta világoskék alacsony padlós busz jött, ez azért lényeg, mert az elsőbbségi helynél (tolószéknek és babakocsinak fenntartott hely) lehajtható ülés van.

na szóval szállok fel babakocsival a buszra egy idősebb nő a banyatankjával meg ott terpeszkedik a "mi helyünkön". megkértem szépen, hogy engedjen minket oda, mert sokan vannak, és az ajtó közepén állunk. mintha meg sem hallotta volna bámul maga elé. kicsit hangosabban megismételtem a kérésem, újból semmi. közben már többen is szóltak neki, de arra sem reagált. a busz közben ugye elindult, és egy bácsi majdnem beleesett a babakocsiba- ha nem lett volna ott a kupola, akkor a babára támaszkodik rá. totál kiakadtam , és szinte már kiabáltam a nővel, hogy emelje már föl a seggét onnan, hogy be tudjak állni a kocsival (mert ha ugye ott vagyok, akkor nem történik meg a majdnem baleset). erre mi volt a válasza??? hogy akkor hová rakja a kocsiját? azt hittem rosszul leszek az idegtől.. végül mikor már a többi utas is hőbörgött, hogy nem igaz, hogy nem tud felállni, akkor nagy nehezen átengedte nekünk a helyet.

amúgy volt ülőhely máshol is a buszon..


ti mit csináltatok volna a helyemben?


2013. júl. 23. 18:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
igen pesti vagyok... de olyankor mondjuk mi van, ha nem engedhetünk meg 2 autót mondjuk??
2013. júl. 23. 18:54
 22/27 anonim ***** válasza:
9%
Látom nagyon sok az okos, túlművelt ember itt. :D Nyilván akik piros kezet nyomtak azok ilyen intelligens és kismamákat és kisgyerekeseket szívató emberek. :D Ennyi szánalmas embert. :D :D
2013. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
4%
Ja hát az más igen. Ne haragudj nem a kérdéshez vonatkozik,de pesten melyik Guess üzletben van a legnagyobb választék?
2013. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem lep meg egyáltalán a történet, teljesen tipikus.

Mi a barátnőmmel szálltunk fel a babakocsikkal, ugyanilyen busz volt, szinte üres. Egy fiatal csajt kértünk meg, hogy beállhassunk, hogy ne is legyünk útban. Neki bőven volt hely, a busz félig sem volt tele, rengeteg ülőhely is szabadon... Erre kioktatott, hogy ha neki gyereke lesz, akkor ő nem fog majd buszozni a gyerekkel. Ja peeersze! Mert a születési anyakönyvi kivonathoz csatolják az autókulcsot! Meg persze a belvárosban is olyan jó kocsival közlekedni....


Másik a barátnőmmel történt, felszállt a babakocsival, a két helyen egy babakocsi, anyuka terpeszkedik a lehajtható ülésen. Barátnőm kérte, hogy betolhassa a kocsiját, mégse legyen az ajtóban keresztbe. Erre anyuka mérgesen beszólt, hogy ő olyan jól ült.


Az én BKV-s történeteimet is sorolhatnám...

2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
23-as, nem járok guess-be :D
2013. júl. 23. 20:20
 26/27 anonim ***** válasza:
78%
Te 53%-os!!!!!! olyan nagy a pofazacsid, légyszi vegyél már nekünk is egy autót, de olyat ám, amibe 3 gyerek is kényelmesen elfér. oksi?!!!!!
2013. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
9%
Vegyél magadnak,mindenkin én sem tudok segíteni. Kérdező köszi.
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!