Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy félek, hogy rá fog lépni...

Úgy félek, hogy rá fog lépni vagy bármi bajt okoz! Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Szóval a 2 évesemről van szó aki olyan kis szeleburdi. Nem figyel a lába elé... A kicsi meg "nemsokára" kúszni-mászni kezd. Nem maradhat örökké az ágyon, le kell majd tennem a földre. Ott viszont szerintem "veszélyben" lesz. Nálatok voltak balesetek? Nagyobb is?
2013. júl. 24. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél éves volt a "nagy" amikor a kicsi lekerült a játszószőnyegre. Eleinte én is féltem, lassanként szoktattam le a kicsit, eleinte mindig velük voltam, vagy ha kimentem a nagyot is vittem. Aztán fokozatosan otthagytam őket együtt, pici időre, persze figyeltem rájuk azért. Aztán szép lassan megtanulta, megértette, hogy nem szabad ráfeküdni, meg ilyesmi. Sose volt baleset.
2013. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt az elosztás nekünk soha nem volt ilyen ha leteszed ő meg mászik nagy pedig tudja hogy nem szabad !!!
2013. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem lesz gond!
2013. júl. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!