Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is így kikészít a gyereke...

Mást is így kikészít a gyereke néha?

Figyelt kérdés
Már a t...m kivan néha szegény lányommal,de komolyan.Egyszerűen katasztrófa az etetése.Ha nem gyümit kap vagy joghurtot,akkor állandóan szenved.Be van ízesítve neki a kaja enyhén sóval vagy borssal és fokhagymával,de ez a kis majom nem eszi.Tartogatja a szájában,nyitja a következő falatért a száját,de nem nyeli le csak nagy nehezen ha adok hozzá sok innivalót neki.Ezt általában délbe csinálja,de annyira idegesít.Feszíti magát,öklendezik stb.Eddig nem volt gond ezzel,egy hónapja csinálja kb.Lassan 10hónapos.
2013. júl. 25. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az örökké türelmes szuperanyuk már meg is kezdték áldásos lepontozó tevékenységüket.
2013. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!Megértelek az enyém is abban a korszakában van,hogy semmit nem hajlandó megenni.Tehetetlen vagyok én is.Nálunk sincs kánikula,hogy arra fognám.Mondjuk lehet nálad is olyasmi lesz a probléma,hogy mozgás fejlődés.Ez van.Kitartás!
2013. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanebben a cipőben járunk mi is a mi kis majmunkkal:)ez aranyos:)Én kis piócának hívom néha:)

Nálunk is katasztrófa az etetés olykor,de már kezdek hozzászokni.Szerintem is a meleg miatt csinálhatják ezt,egyszer kinövik.De próbálj meg nem idegeskedni,kapcsold be a tévét,vagy vondd el a figyelmét és akkor menni fog.

Szép napot!

Üdv:Egy 10 hós picipióca anyukája

2013. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 JanoviczkiFerencné ***** válasza:

Az én kisfiam mindig nagyon jó evő volt,de kb.1 hónapja elkezdte a cirkuszt a kajánál.Kiköpdöste, fintorgott, utána mégiscsak ette, aztán elment az asztaltól (14 hós), utána visszajött enni, megint köpdösés,az egész szoba 10 perc után úgy nézett ki mintha földrengés lett volna egy disznóólban. Hát nálam is elszakadt a cérna! Most másfajta ebédet adok neki (eddig krumplis kaják voltak mert azt szerette, most inkább tésztásak), ezenkívül a spájzban etetem (imád ott ülni, közben nézegeti a zöldségeket), vagy behozom a csipeszes vödröt és közben csipeszeket rakosgat. Tudom, hogy ez nem helyes, mert ezt sem a böcsiben,sem az oviban nem megengedett, de így legalább nyugalom van. A gondozónők meg majd megoldják va

lahogy, nyilván van tapasztalatuk. Nekem sajnos nincs, ez vált be.

2013. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!