Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért raknak ki az újdonsült...

Miért raknak ki az újdonsült anyukák vagy harminc-negyven bármilyen képet a kisbabájukról a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Alig látok mostanában olyan adatlapot, ahova az anyuka csak tényleg két-három szép képet rak ki a babájáról, legtöbbször rengeteg képet kiraknak, sokon ők is borzasztóan néznek ki, meg a bébiről is vannak furcsák. Nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok, de ahol teljesen lestrapáltan nézek ki, vagy a gyerekem nagyon "érdekes", (folyik a nyála, kidülled a szeme, kiütéses, mert van ilyen), azokat nem rakom ki az egész országnak, hogy röhögjenek vagy szörnyülködjenek rajtam...
2009. okt. 23. 01:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

:))) Az újdonsült anyukáknak szerintem a kidülledt szemű ráncos pici babájuk is a legszebb a világon :)

De ennyi erővel jogos kérdés lenne az is, hogy a fiatalka fiúk és lányok is miért raknak ki napszemcsis képet magukról amit a fürdőszoba tükörben fotóznak a háttérben anyuci melltartójával :) A lényeg, hogy mindenki önmagát adja :)

2009. okt. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

És téged ez miért zavar???

Miért érzem úgy,hogy ez a kérdés provokatív célzattal jött létre??

Ne nézegesd mások fényképeit, ha ennyire zavarnak.

2009. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hát, például azért, mert az ilyenek miatt "írják le" az anyukákat. Hogy akkor már biztos nem lehet vele egyébről beszélni sem, magával szemben már igénytelen, mackónaci, úszógumi lenőtt festés, jó az nekem, mert kisbabám van, meg ilyenek...
2009. okt. 23. 02:07
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

És??? Miért mindig mással foglalkozni?? Mindenki sepregessen a saját háza tájékán!!

Ez az iwiw is lassan elveszti a lényegét, hogy tényleg régi ismerősöket megtaláljunk és a kapcsolatot fentartani. Arról szól, hogy mindenki más képén csámcsog, hogy jaj milyen képet rakott fel magáról. 22L

2009. okt. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
39%

Tudod, ez nagyon jó kérdés!


Én már azt sem értem : miért kell egyáltalán a családi fotókat kitenni???... 8-o


Szerintem a családi fotóim CSAK RÁNK tartoznak, nem is érdekelnek másokat, miért untassak vele bárkit is?!


Sok ember úgy érzi, hogy minden egyes magánéleti pillanatát muszáj kitennie a kirakatba, aztán csodálkozik, ha mások ezen csámcsognak!


Ezek a kismamák azon is csodálkoznak, hogy mikor letelik a Gyes, és munkát keresnek, sorra lepasszolják őket a Munkáltatók (naná, mert az az első, hogy a személyzetis rákeres az illetőre a neten, megnézi a kitett adatlapokat, fotókat, viccesnek gondolt tahó bejegyzéseket)...


Csinálnak a barátjuknak, férjüknek is egy "jó kis" adatlapot (atlétában, gatyóban sörözős, rendetlen lakás közepén szőrösen alvó képekkel) és csodálkozik, hogy barát/férj sem talál melóhelyet...

2009. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is provokatív kérdés. Tudod, azért mert büszkék rá!!! Neked van gyereked? Ha nincs, fogalmad sem lehet róla. Ha van, akkor pedig megérted. Vagy te nem vagy büszke a babádra? Nekem is van fent sok kép a babámról közösségi oldalon, mégpedig azért, mert meg szeretném mutatni azoknak az ismerősöknek, akiknek nincs lehetőségük személyesen megnézni. Mi a kifogásod ellene?
2009. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is kinnt van a fiamról egy csomó!És büszkeség tölt el amikor vadidegenek megdicsérik hogy gyönyörű és amikor más gyerekes anyukák bejelölnek!Mert büszkék vagyunk rájuk!És ha taknyuk nyáluk egybe folyik akkor is a legszebbek nekünk!És azért tessszük őket közszemlére hogy dicsekedjünk hogy nekünk milyen gyönyörű gyerekünk gyerekeink vannak!
2009. okt. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
nezegesd a sajat adatlapodat ahol csak a gyonyoruen megrendezett kikent kifent cicaarcu anyucika es a tokeletes kisbaba feszitenek!ez persze osszesen 2 kep mert a tobbin esetleg van elet!de azokat mar nem teszed fol mert ott nem vagytok tokeletesek!en sok kepet tettem fol de a fiam mindenhol gyonyoru!meg persze en is!!!torodj magaddal te felfujt beka!!!
2009. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
gondolom nincs gyereked...legalabbis a szavaidbol arra kovetkeztetek, hogy mindig apolt, csinos es rendezett vagy. en azok koze az anyukak koze tartozom, akiknek szinten mas elkeozelesei voltak a szules elott az "eletrol" a babaval, de mara mar teljesen atalakult az ertekrendem. arra viszont kibancsi lennek, hogy az is zavar, ha mas temaju "idetlen"(reszeg, buli, stb)kepek kerulnek eled, vagy csak azokra vagy igy kiakadva, akiknek tenyleg nincs mindig idejuk a legjobb formajukban villogni? szerintem csak egyszeruen nem kellene ilyen kepeket nezegetned, ha zavar, mert kicsinyesseg ebbe belekotni...
2009. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem őrvendj ,hogy te mindig mindenhol jol nezel ki!
2009. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!