Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért raknak ki az újdonsült...

Miért raknak ki az újdonsült anyukák vagy harminc-negyven bármilyen képet a kisbabájukról a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Alig látok mostanában olyan adatlapot, ahova az anyuka csak tényleg két-három szép képet rak ki a babájáról, legtöbbször rengeteg képet kiraknak, sokon ők is borzasztóan néznek ki, meg a bébiről is vannak furcsák. Nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok, de ahol teljesen lestrapáltan nézek ki, vagy a gyerekem nagyon "érdekes", (folyik a nyála, kidülled a szeme, kiütéses, mert van ilyen), azokat nem rakom ki az egész országnak, hogy röhögjenek vagy szörnyülködjenek rajtam...
2009. okt. 23. 01:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Én is ki rakok nagyon sok képet a kisfiamrol.Még azt a képet is kiraktam ami szülés után 2 percel készült róla,amin még kicsit véres.Nekem igy is ő a legszebb.És képzeld még igy is van aki kiváncsi ránk.Tudod van aki büszke a gyerekére meg a családjára.És ezért senkit nem fognak kiröhögni.
2009. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Azért rakják ki, mert büszkék a családjukra. Nekem is van fenn sok képem a családomról, miért kellene szégyellenem. És nekünk is vannak rokonaink, akik messze laknak, és nem láthatják mindennap a babát. Ők ott tudják megnézni, hogyan változik hónapról hónapra.

Miért probléma ez neked? Ha nem tetszik, akkor ne nézd meg az adatlapjukat, ennyi... Egyébként sincs semmi közöd az idegenek adatlapjára, nem neked tették fel. Kritizálni a képeket pedig végképp nincs jogod.

2009. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

En rengeteg kepet teszek fel, mert kulfoldon elunk, es a csalad csak igy kovetheti nyomon a kisbabam fejlodeset:-(

Lehet, h masok szemeben a kisfiam nyaladzos, de nekem o a leggyonyourubb. Egyebkent engem nem zavarnak az ilyen kepek mas babakrol. Egy kis gyerek nem nezhet ki mindig tokeletesen. Igenis nyaladzik, kocos a haja, esetleg koszos a ruhaja. Szerencsere oket meg nem kapta el ez a "mindig nezzunk ki tokeletesen" hullamzat. Vannak fontosabb ertekek is ebben az eletben mint a kulso jo lenne mar eszrevenni! Egyebkent en edes, ennivalo babakat latok az iwiwen, nyomat sem latom annak, amit leirtal. Szivesen nezegetek ilyen kepeket.Nyugodtam pakolgassatok csak fel anyukak!

2009. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan, ahogy az egyik előttem szóló írta...sok ismerősöm, barátom nem mindennapos nálunk, természetesen, és így láthatják, hogy nő és fejlődik a baba. nekem isrengeteg kép van kint, de nagyon szép mindegyiken a kislányom. Büszkék vagyunk rá, és ahogy kirakok új képet, már jönnek is a hozzászólások. Szóval sok mindenkit érdekel..amúgy meg ne foglalkozz másokkal, te csináld úgy, ahogy neked tetszik, mi is úgy csináljuk

9,5 hós kislány anyukája

2009. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%

pfff az büszkeség ha valaki 350 képet tesz föl a gyerekéről??? Szerintem csak exchibicionizmus!

Engem nem zavar, de jókat röhögök az ilyen adatlapokon...

2009. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%

már bocsika de ha albumba rendezed nyugodtan lezárhatod, hogy csak ismerősök tudják megnézni, nem kell az egész világnak a gyerekeden röhögni...

Sose tenném ki publikba a gyerekem képeit. Pedig gyönyörű gyerek:P

én a kérdésfelvetővel értek egyet ás jónapot! :)

lehet lepontozni én is azt csináltam;)

2009. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Tök jó hogy gyerek mellett van idő mások adatlapján röhögni. Én is szeretnék ilyen anyuka lenni.
2009. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
32%

ez az utolsó! :DDDDD

hogy te mekkora ******* vagy! :DDD

2009. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

Én pontosan értem, mire gondolsz, én is furcsállom, hogy miért kell a gyerekről 20-30 képet feltenni. Ezek az anyukák azt hiszik, hogy mindenki az ő gyerekükre kíváncsi, és egytől egyik végignézik a képeket, szép sorban. Az természetes, hogy egy anyának a nyálas-vörösfejű stb. képen is gyönyörűnek tűnik a gyereke, de másoknak, akiknek nyilván nincs olyan szintű kötődésük a gyerekhez, nem fogják ezt aranyosnak és szépnek találni. Ezen kéne elgondolkodni!...

Szerintem 1 kép bőven elég, ebből mindenki informálódhat, hogy van gyerek és az milyen. Én pl. ha írok ismerősnek, nem küldök azonnal fotót, csak ha az illető kér, mert kíváncsi a fiamra. Akkor örömmel küldök, de magamtól nem nyomulok, még ha nagyon-nagyon büszke is vagyok rá.

Szóval nem vagyunk egyformák.

2009. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi erovel magadrol miert teszel fel kepet? Aki ismer ugyis latott mar:-P
2009. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!