Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít 7 hós lányom, ha...

Miért ordít 7 hós lányom, ha kimegyek a szobából, vagy ha nem lát?

Figyelt kérdés
Hiába van ott mellette valaki más,akkor is sír,ha én nem vagyok ott.
2013. júl. 31. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van,vagyis leginkább este.Napközben elvan másokkal,de este vagy ha csak ketten vagyunk otthon és kimegyek,sír.Gondolom nem akar egyedül lenni,az anyukáját igényli.
2013. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az én fiammal is sokszor így van - iszonyú anyás lett. Szerintem is úgy van ahogy az első írta, hogy nem akar egyedül lenni (akkor is ha előtte mondjuk 1 órán át együtt voltunk). De hogy miért pont csak anya a jó, na azt nem igazán értem. Eddig mindegy volt ki megy be hozzá, meg jobba elvolt egyedül is. Na de ahogy nőnek egyre inkább különbséget tudnak tenni anya és nem anya között, és egyre inkább igénylik a társaságot.
2013. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem,akkor lehet csak nagyon anyás lett. :D

Csak olyan bosszantó,hogy még pisilni is magammal kell vinni,mert úgy ordít,hogy még a szomszéd is hallja.

2013. júl. 31. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes.. el fog múlni. Most azt gondolja, ha nem lát, eltűnsz, ezért a nagy ijedtség. Pár hónap múlva rá fog jönni, h attól, h nem lát éppen nem tűntél el.. visszatérsz hozzá. :)
2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert biztonságosan kötődik hozzád. :)
2013. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szeparációs szorongás. 7-8 hónapos korban jelentkezik, és teljesen normális, része a baba fejlődésének.
2013. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Most jött rá, hogy te és ő 2 külön személy vagytok. Azt viszont még bem tudja, hogy ha nem lát, akkor is létezel, ezért megijed. Még nem tiszta neki a tárgyállandóság. El fog múlni.
2013. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kérdezek, mondjuk válaszolni már válaszoltam a kérdésedre, csak kicsit feljebb.

Akkor azt mondjátok el fog ez múlni a fiamnál? Az jó. Azt lehet tudni, hogy kb. mikor? Mi 8-án már 7,5 hónaposak leszünk.

2013. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!