Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén:hogy kakilhat egy...

Őszintén:hogy kakilhat egy 9-10 hónapos pici bilibe?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ráül, és véletlen pont akkor kell kakilnia, és potty.
2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

Úgy, hogy az anyukája tudja mikor kakil a gyermeke!

Én is tudtam, mert mindig nyögött előtte már. Ugyhogy egyévesen ráültettem és most 16 hónaposan csak bilibe kakál 13 hónapos kora óta. És szól is, hogy kaka ha kakálni kell neki!

2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam. Én a 19 hónaposomnak mondtam, hogy pisiljen bele, ha kell, egy perc múlva a szőnyegre pisilt. Egy 9-10 hónapos baba pedig abszolút nem érett értelmileg, hogy ezt véghezvigye. Miért, te tudsz ilyenről, mert azok szerencsések, spórolnak a peluson egy csomót! :-)
2013. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Egy 9-10 hónapos pici éppen hogy megáll a lábán... Nekem ne mondja senki, hogy a gyerek előbb lett szobatiszta, mint hogy megtanult járni...
2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Addig ülteti az anyuka a bilin, amig eredmény nem lesz. Vagy nem mond igazat!
2013. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most olvastam az egyik kérdés válaszánál, de nem tudom melyikben... Ledöbbentem,mikor az anyuka írta,hogy 9 hónaposa bilibe kakil. Alig jár és áll még egy baba ilyenkor,nehogy már ráüljön és még bele is kakil! Esetleg,ha az anyuka tényleg látja,hogy nyom,akkor gyorsan ráülteti!

Na ez kész!!!!Lehet,hogy én vagyok a hülye,de nehezen hiszem el. 11 hónapos a fiam,de van,hogy nem veszem észre mikor végzi a nagydolgát, csak megérzem a szagát:-((

2013. júl. 31. 21:50
 7/20 anonim ***** válasza:

Hogyne, odakakil, aztán kimegy a fürdőbe és kezet mos...

9 éves a nagylányom, 8 hónapos most a kicsi. 2,5 évesen lett szobatiszta a nagyobb. Semmit nem erőltettem, ez olyan butaság. Ha megérik a dologra, akkor saját maga fogja akarni. Nekünk is van olyan ismerősünk, aki azt mondta, h az 1 éves gyereke és bilibe kakil. AZtán elmondta a részleteket is: órákon keresztül a bilin ül, a szobában, közben tévét néz eszik, játszik...

ÁÁÁÁÁ!!!! :D :D :D Ennek aztán nagyon sok értelme van. Szegény gyerek.

2013. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogy kakilhat bele?Sehogy.Ez butaság,arról nem beszélve,hogy nagyon hátráltatja a későbbi szobatisztaságot.Amikor már valóban a bilibe kakil,és nem csak éppen oda sikerül.
2013. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen, pl az én 9 hónaposom is elég gyakran, de ez nem a szobatisztaságról szól még ilyen korban, ahhoz még nem is lehet elég érett ilyen korban, hanem ha már tud ülni, szokja meg a bilin ülést, ne a dackorszakban legyen ez probléma- természetesen nem órákig, az valóban hülyeség. Én étkezések után ültetem pár percre bilire, mert olyankor élénkebb a bélműködés, és főleg ha reggel joghurtot vagy este tejpépet evett, van jó esély hogy jön kaki. De ismétlem, ilyen korban szobatisztaság nem lehet cél.
2013. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kínában a babákat egészen pici koruktól (pár hónapos) kezdve "edzik". Most kezd divatba jönni a pelenka, pampers és társai, de 100-ból 90 vágott fenekű nadrágot ad a babára, és bizonyos időközönként az ölükben tartva a babát leguggolnak, hogy hátha pisil vagy kakil. Egy idő után a babák megszokják/megtanulják, hogy ha felnőtt leguggol velük, akkor lehet pisilni, kakilni. A baj az, hogy ehhez annyira hozzászoknak, hogy 4-5-6 évesen is az utcán/bevásárlóközpontban/parkban így pisiltetik a gyerekeket. Az, hogy a gyerek megtanuljon oda pisilni, ahova kell (wc), derogál, még mosolyognak is a gyerkőcön, hogy milyen édi...
2013. aug. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!