Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják sokan azt, hogy...

Miért mondják sokan azt, hogy a babájuk átalussza az éjszakát, holott hajnalban még felkel enni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenkinek kell fel a babája hajnalban enni. Van akinek csak reggel 6-7-8 fele kell fel, az pedig már nem hajnal.
2013. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én akkor mondtam, hogy átalussza, amikor este 10-től reggel 6-ig aludt (8 hetes volt). Ez kb. 3 hónapig volt így. Azóta este 8-tól reggel fél 8-ig alszik. Most 14 hónapos lesz.
2013. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem az emberi idő, az olyan 5-6-7 óra. Ha akkor kel, már rá lehet fogni, hogy átalussza az éjszakát. Főleg, ha ritkábban kel 5-kor, és gyakrabban csak 6-7 felé. Most is felkel néha hajnal 4-kor tápért, pedig 2 éves. Ettől függetlenül, kb 3 hós kora óta alszik egész éjjel.
2013. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
erre az lenne a logikus válaszom, h. azért, mert a hajnal már nem éjszaka. a mi babánk 5-1/2 6közt kel. akkor tévesen használtam én is?
2013. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam már, hogy átaéussza a baba az éjszakát, aztán kiderült, hogy ez azt jelenti, hogy 4-5 felé eszik, majd visszaalszik.
2013. aug. 1. 13:50
 6/20 A kérdező kommentje:

Én az átalvást akkor mondom, ha csak akkor kel, amikor már a nap is indul. Tehát mondjuk 6kor ébred enni, de utánna már nem alsik vissza, akkor átaludta az éjszakát. De ez csak az én véleményem.

A fiam 8tól 4ig alszik, ez 8 órát jelent ugye. Mégsem mondom, hogy átalussza, hiszen 7kor kelünk mindannyian :)

2013. aug. 1. 13:53
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja és pl a lányomra sem mondom, hogy átalussza, pedig már 2 éves. Hetente többször előfordul, hogy ébred egyszer valamiért amihez én is kellek. Enni pedig csak reggel kap, de ez nekem mégsem az átalussza kategória.
2013. aug. 1. 13:57
 8/20 Jégtánc ***** válasza:
Hajnal az már nem éjszaka.Ha nem ébred fel éjjel,azaz mondjuk 1h- kor vagy 2-3 h- kor hanem csak mondjuk 5h fele,akkor az már azt jelenti hogy átaludta az éjszakát.Ha utána visszaalszik,az csak jó:))
2013. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Végülis, ha szó szerint vesszük, akkor így van.
2013. aug. 1. 14:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha este 9-10után már csak 5kor vagy később kel,akkor átalussza az éjjelt.Lányom 7hetesen már aludt este 6tól reggel 6ig,evett majd aludt még 8ig.Később meg este fél7től reggel 7-8ig.És szerintem most is átalussza az éjjelt,este 9től reggel 6-7ig.
2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!