Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen sokak...

Miért olyan hihetetlen sokak számára, hogy egy hat hónapos kisbaba szinte mindent eszik? Pl: töltöttkáposzta, vajaskenyér, krémtúró, pörkölt

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
14%
lehet de nem pontozgatok ész nélkül mert valami nem tetszik
2013. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem hihetetlen, mert azt eszi meg amit elé raknak....a fiam 7,5 hónapig szinte csak anyatejet kapott, elutasított mindent, pár kanállal fogadott el ezt-azt. Leírom, bár feleslegesnek tűnik: 1 éves korig a fő tápláléknak 60%-nak az anyatejnek vagy tápszerek kellene lennie....szegény gyereknek kap a mája, veséje, bélflórája rendesen....nem 2-3 év múlva derül ki, hogy ez nem volt helyes, hanem majd 40-50 évesen, meg lehet nézni a mostani ezen korosztály nagy részét, a korai hozzátáplálás ehhez nagyban hozzájárult. Nem kell elhinni, de jobb, ha időben gyűjt gyógyszerre szegény gyerkőc a táplálkozási problémák miatt...
2013. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
31%
Már bocs de 6 hónapos kor után bőven elég napi 2szer a tápszer és az anyatej,több orvossal is konzultáltam ennyit erről.
2013. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
80%
Birka aki ilyennel eteti. Persze egy egy falatkát kostolgatni kaphat ha kér,de semmi többet. Nem ez való még neki. Elhiszem,hogy van ilyen ugyakkor elkeserít milyen buta ostoba embereknek van gyerekük.
2013. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
Én is konzultáltam, de ez a WHO ajánlása is többek között és élettanilag sem áll készen még egy éves korig az emésztőrendszer. Igény szerinti szoptatásnál hogy jön ki a 2x :) tápszernél ok, mert annyiszor kap, ahányszor készítesz....
2013. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem hihetetlen, csak nem normális az a szülő, aki egy 6 hónapos baba fejletlen emésztőrendszerét ilyenekkel tönkre teszi. Töltött káposzta? Te nem vagy normális.

Imádom, amikor lehülyézik ilyen témában a védőnőt, ami egyértelmű. Mondd el a gyerekorvosnak is, hogy mivel eteted a gyereket. Vagy ő is hülye?

Szegény gyerek :-(.

2013. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ebben semmi hihetetlen, mert tény, hogy sok idióta felelőtlen ember vállal gyereket, akiknek nagyon nem kéne.

Az a szerencsétlen baba azt eszik, amit adnak neki, főleg ha éhes.

Az ilyesmi szerintem már kimeríti a bántalmazás fogalmát. Ha belegondolok, hogy az én kisfiamnak milyen hasfájása lett az őszibarack péptől, amivel 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, nekem meg totál lelkifurdalásom volt, hogy miért nem vártam ki a 6 hónapot... Borzalmas belegondolni, hogy más meg töltöttkáposztát etet az ilyen korú babájával. Bár gondolom az ilyen szülőt nem zavarja, ha szerencsétlen gyerek egész éjjel ordít a hasfájástól.

2013. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván okosabb vagy, mint azok, akik évekig ezt tanulják felsőoktatási intézményekben, és orvosi diplomákat szereznek táplálkozástudomány témakörben.

Az ilyen ne szaporodjon. Remélem, ha majd tinikorában a gyerek elkezd orvoshoz járni a gyomrával, meg mindenféle diétára lesz fogva, azért majd érez az illetékes némi lelkiismeretfurdalást.

Nem vagyok paramami, de a gyerekem egészségét szem előtt tartottam mindig. Nálunk is megy az üvöltés a kávéért, meg a sörért, mégis, maximum a kanalat nyalhatja meg 2 évesen. Esetleg chilis babbal nem kínáltátok még?

2013. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen hanem hihetetlenül nagy butaság. Egy baba gyomra nincs készen az ilyen ételekre. Beteg lesz tőlle.
2013. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!