Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen sokak...

Miért olyan hihetetlen sokak számára, hogy egy hat hónapos kisbaba szinte mindent eszik? Pl: töltöttkáposzta, vajaskenyér, krémtúró, pörkölt

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
18%
A töltött káposztán kívül a többit simán lehet adni, mivel a káposztát mikor én voltam baba sem ajánlották 10 hónapos kor alatt pedig engem már 2 hónaposan hozzátápláltak az anyatej mellett és semmi bajom 23 évesen,de a káposzta elég nehéz étel,mint a gomba,kukorica,bab.Vannak túlzások tényleg a mai hozzátáplálás trendbe,de van néhány étel aminek tényleg van igazi oka,hogy ne egyen félévesen a gyerek: szalonna,kolbász,hurka,tojásfehérje,méz,tej,káposzta,bab,gomba,kukorica,túlfűszerezett ételek,eper,málna,szeder,diófélék.Ezeken kívül nyugodtan ehet bármit,ha nem fáj a hasa, semmi baja nem lesz.
2013. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu kérdés. Nem hiszem el hogy valaki ilyenekkel eteti a 6 hónapos gyerekét...
2013. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

Ugyse ertik meg, hiaba magyarazod. Sajnalatos, hogy 26 evesen egy marek gyogyszerre kenyszerulsz.

Pontozgassatok is! Ez egy provokativ kerdes, aminek csak annyi ertelme van, hogy generalj egy vitat, es hogy pontozgatas orankent azert meg legyen...

2013. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked minek kellett gyerek, kedves kérdező?
2013. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem az én gyerekemről van szó!!!!!!
2013. aug. 4. 11:25
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy
2013. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
7%
Sogornom legkisebbje (3gyerek kozul, most 8eves) amikor meg olyan 4-5honapos lehetett, nem lehetett leloni a toltott kaposzta mellol! Addig uvoltott amig nem adtak neki. Senki nem akarta azzal tomni, sajat valasztasa volt a gyereknek ugymond. Azota sincs semmi baja, semmire sem allergias, én aztmondom hogy túl vannak feltve a gyerekek manapsag! Ezt nem lehet, azt nem lehet, én ezt nem tudom felfogni.. Az en anyukamnak nalam már nem volt teje anno 25eve, es hazi tehentejet ittam forralatlanul! Semmi problemam nem volt belole, Anya sem volt felelotlen, inkabb csak jot tett velem, az immunrendszerem eros, sosem volt semmi bajom, csontom se tort soha, semmi komoly betegsegem nincs, nem is volt.. Kamaszkoromba volt egyedül sajat hibambol kifolyolag egy vesemedence gyulladasom, azt szevasz..
2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetett leloni a toltott kaposzta miatt?? Kinek ki az anyja? Te neki vagy forditva???

Azt azert ne felejtsuk el, hogy ket gyerek sem egyforma, orulj, hogy nincs egyenlore baja a gyereknek.

2013. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem hihetetlen, csak sajnálatos....
2013. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem a te gyerekedrol van szo? Azt irtad, kanallal, kis falatokban adod, kedves kerdezo..
2013. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!