Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan hihetetlen sokak...

Miért olyan hihetetlen sokak számára, hogy egy hat hónapos kisbaba szinte mindent eszik? Pl: töltöttkáposzta, vajaskenyér, krémtúró, pörkölt

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem te adod a gyereknek akkor tenyleg provokativ a kerdesed, es ne erdekeljen mas dolga, ...
2013. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
18%
Nem azzal van a baj hogy nem szoptat, hanem azzal hogy ilyeneket ad neki. Anyukám sem tudott szoptatni, de a tápszereket meg undorítónak tartotta és nem bízott bennük, ezért maga készített nekem külön kaját. Pl lereszelt almát, répát, vagy natúr párolt csirkét adott miszlikre szedve úgy, de folyamatosan mondta neki a háziorvos, hogy oké, mostantól lehet ezt is, azt is... Szóval lehet ezt felelősséggel és ész nélkül is csinálni. A töltött paprika felelőtlenség, de maga a tény, hogy nem szoptat még kéne, hogy pellengérre állítást vonjon maga után.
2013. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%
újból írom, beteg vagy
2013. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Kiscsillag7906 ***** válasza:
85%
Na mi meg most jöttünk haza nyaralàsból és amit ott láttam az kiverte a biztosítékot még nálam is. Nem vagyok egy túlparázós, 3 fiam van. Az anyuka 2 hónapos babáját halászlé levével etette. A lány, barátnőm pàrjànak a sógórnője. Nem akartam beleszólni, mert az ő dolga, csak tágra nyílt szemekkel megkérdeztem tőle, hogy te ezt adsz enni neki? Mire ő, szinte mérgesen : miért mi baja lesz tőle? Én meg csak annyit válaszoltam, hogy végülis te tudod, nem az én gyerekem azt adsz neki enni amit akarsz. Hát sokkot kaptam szinte, hogy milyen h...e pi..a. Első baba nekik.
2013. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
6%
Lehet a kérdező töltött káposztát ad,de az ide válaszoló agyon aggódós anyukák sem csinálják jól
2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
31%
Aki nem csinalja jol, az ad toltott kaposztat, porkoltet. 9-10 honaposan pedig pacalt..
2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
10%
Az se csinálja jól aki alig ad a gyereknek 1 éves koráig valamit mert hogy allergiás lesz aztán majd sír,hogy mindenre érzékeny a gyereke.A pörköltől semmi baj nem lesz mégis mi lenne? Az is pörkölt ha a husit vajon,kacsazsíron,olivaolajon megpárolod kevés sóval,esetleg zöld fűszerrel rizzsel,tésztával,krumplival adod.
2013. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%
Igen? Kerdezd mar meg legyszives, hogy hanyan hasznalnak itt oliva olajat? Kacsazsir?? Nem azt irtam, hogy ne adjon neki mast, csak kimelobb eteleket.. De te sem fogod fel azt, amit itt olvasol.
2013. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
4%
Én már leírtam a véleményem még a második oldal tetején szépen le lettem pontozva,de nem várok el mást az ide írogató anyukáktól.
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
23%
Te is ide irogato vagy, reszemrol itt a pont: .
2013. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!