Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy mentek el wc-re 1-1,5...

Ti hogy mentek el wc-re 1-1,5 éves gyerek mellett, ha ébren van és nincs más otthon rajtatok kívül? Hol van, mit csinál addig a gyerek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a pisilésre gondolok.

A fiam 14 hónapos, de ha becsukom magam mögött a wc ajtót, elkezd üvölteni, és nem hagyja abba, míg ki nem jövök.

Jelenleg még egy szoba-konyhában lakunk, ahol egész nap egy helyiségben vagyunk. Egyedül vagyok vele egész nap. Hamarosan beköltözünk a felújított házunkba, és nem tudom, mit csináljak vele, míg én wc-n vagyok. Nem vagyok ott "órákig", de elég frusztráló, hogy míg én "végezném a dolgom", ő bömböl az ajtó előtt, vagy a kiságyban (az is ott van az ajtó mellett), ha beleteszem.

Próbáltam már neki elmagyarázni, hogy anyának most be kell mennie a wc-re, oda nem jöhet velem, meg sietek stb, de nem segít semmi. Ti hogy oldjátok meg?


2013. aug. 7. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jött velem. Leült a WC ajtóba, és elvolt a WC papírral. 4 éves, de most is kinyitja rám a WC ajtót, ha valamit kérdezni akar. Engem nem zavar, nem fogok a gyerekem előtt szégyenlős lenni. Ha zuhanyzok, vagy törölközök akkor is bejön a fürdőszobába.
2013. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Babeli Zurzavar ***** válasza:
80%
ugyan az en fiam meg csak 16 honapos, szoval messze van a bilire szoktatas, de O is sir ha en eltunok, szoval betettem a bilit a wc melle, ha be akar jonni akkor megmutattam neki, hogy amig en ulok, uljon O is a bilire. most mar ott tartunk, hogy mikor szolok Neki, hogy megyek wcre, akkor kiveszi a wc mellol a bilit, es raul... persze pelusostul, es igen, kellett hozza ido mig megszoktam hogy egy szempar szegezodik ram mikozbem vegz a dolgom, de igy egyszerubb. a legjobb amikor utanoz... ha esetleg nehezebben megy a dolog:-):-):-) de igy tanul.
2013. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Vidd nyugodtan magaddal. Szobatisztaságra szokás szempontjából ráadásul kimondottan hasznos, ha a gyerek tudja, hogy anya és apa a wc-be pisil-kakil.
2013. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálták, ordítottak, vagy jöttek be utánam.
2014. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!