Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányt szeretnék szülni ....

Kislányt szeretnék szülni . Nem lehet ezt valahogyan kiszámolni a megtermékenyülésnél?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ovu előtt 3-4 nappal szeretkezzetek minél többet.
2013. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

A "fiúk" fürgébbek, a "lányok" lassabbak, de tovább élnek. Úgy kell időzíteni.

De persze nem garantált az eredmény.


Hallottam olyat is, hogy aki sok fehérjét eszik megtermékenyüléskor ill. előtte, annak lánya lesz, aki sok szénhidrátot, annak fia, de ez se megbízható, mert a tesóm hónapokig húst evett hússal mert fogyózott, és fiai vannak.

2013. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tipp se tuti. Nekünk kislányunk lesz, de az ovulációt követő napon fogant, nem pedig előbb. Trükközi persze lehet, de készülj fel, hogy simán lehet fiú is.
2013. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem kívánságműsor. Amit kapsz, azt kell szeretni.
2013. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ES ha az ovulácio napján történik az egész akkor mi van?
2013. aug. 8. 20:25
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Fiú
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És az ovulácio utái napokon milesz?
2013. aug. 8. 20:31
 8/14 A kérdező kommentje:
És az ovulácio utáni napokon milesz?
2013. aug. 8. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tuti. Nekem a lányom az ovu napján fogant, a fiam meg 3 nappal előtte levőből, vagy pár nappal utána, de az már nem valószínű ugyebár. Szóval pont fordítva alakult. Nem jött be se a Jónás-naptár, se a kínai. Ovutesztet használtam és görbét vezettem, mert lányt akartam másodiknak is, ezért vagyok biztos. :) Nem jött be.
2013. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ÉN azt is hallottam ha sok kalciumos ételt eszel akkor lány ha káliumosat (banán, krumpli) fiú. Na nekem terhesség előtt csalánkiütésem volt vmitől, rengeteg kalciumos pezsgőtabit ittam nem tudom attól-e de kislányunk lett :)
2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!