Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányt szeretnék szülni ....

Kislányt szeretnék szülni . Nem lehet ezt valahogyan kiszámolni a megtermékenyülésnél?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt ettem a lányom és a fiam előtt is.:)
2013. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

kétszer ovu előtti, egyszer ovu utáni gyermekeink vannak- mind fiuk.

MI mondjuk nem direkt voltunk így együtt, mert lányt akartunk, sosem számolgattunk, csak az ovu előttit azért tudom én is, mert akkor egyszer férjem kórházba került- esély sem volt többször együtt lenni- másszor meg a gyerekek betegedtek le, szóval így alakult. Ettől függelenül én a legboldogabb ember voltam a földön, mikor harmadjára is fiut hallottam. A lényeg, hogy egészséges a baba!!


vAnnak módszerek, de nem tuti semmi, és ne görcsölj ezen, hogy mi lesz- azt kell és fogod is szeretni akit kapsz!!

Hidd el!!

2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
egészséges babát akarj szülni, ne fiút vagy lányt!
2013. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg,nem ezektől függ, illetve nem hinném ,hogy ezek a módszerek döntik el. Én szinte tudatosan készültem rá, peteérés kiszámítása kalkulátorral, peteérés előtt egy nappal történt a dolog, igaz egyszeri alkalommal sikerült is,de kínai baromság ide vagy oda, ami szintén lányt jelzett és fiú lesz. Akinek bejön azt gondolja igaz, akinek nem soha nem hisz ilyenekben. Hallani ilyet is olyat is,,,Esetleg a savas-lúgos öblítésről mondott Czeizel véleményt el tudom hinni, de az meg annyira tudományos rákészültség,hogy elveszti a varázsát az egész.
2013. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!