Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baja lehet a gerincének?

Baja lehet a gerincének?

Figyelt kérdés
25-ém lesz 9 hós a fiam,még nem tud felülni,illetve 1x sikerült neki,de csak addig jut,h felül oldalról és kinyújtja a karját,de elengedni nem tudja,tehát támaszkodva ül oldalról.múlt héten megpróbáltuk,h tude ülni,és simán ül megtámasztás nélkül,ami nagyon tetszik neki,kádba is földön is akár 20 percig,anyósék azt mondják ez ígyjó,de én nem vok biztos benne,h nem árt a gerincének,1x azt olvastam,amíg nem tud felülni nem szabad ültetni,de pl az etetőszékben is egyenesen ül,nem dől hátra,a kádba a fektetőbe is felül.annyira rákapott,h hiába próbálom hasra,hátra tenni,sír,még csak kúszni tud mellesleg
2013. aug. 8. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs baja a gerincének, ő még nem érett meg arra, hogy egyedül felüljön, de ha már egyébként meg tud ülni támaszkodás nélkül, már miért lenne a baja a gerincének? Valószínű, hogy az az ok, ami nálunk volt. Én is ültettem a kislányomat. 8 hónapos korától megült szépen támaszték nélkül és szerintem azért ült fel magától egy kicsit későn, mert mi ültettük. 10,5 hónaposan ült fel először egyedül, azóta egy örökmozgó :)! Szóval ne aggódj! Meg fogja a te babád is tanulni.
2013. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!