Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is jobb a Neugrano...

Claudia1615 kérdése:

Szerintetek is jobb a Neugranormon kenőcs vagy inkább gyógyszertári? Én próbáltam a gyógyszertárit de tele volt Vörös és szőke hajjal meg jegyzem nálunk nincs szőke és vörös csak barna haj.

Figyelt kérdés
Szóltam a gyógyszertárosnak hogy figyeljenek oda erre olyan híg popsikrémet kaptam hogy ha az újjamal fölveszem akkor egyszerűen le folyik. Ki milyet ajánl? Mert többet biztos nem használok gyógyszertárit.

2013. aug. 9. 19:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként csomók is voltak benne de az Isten se tudja hogy milyen vagy mi volt az mert eléggé rendesen be vonta a krém. Meg nézem ezt a naturlandos krémeket mert a neugranormontól ki ütés es és nagyon piros lett a popsija.
2013. aug. 11. 19:17
 12/12 anonim válasza:
9%
A legjobb a hideg víz
2013. aug. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!