Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek pici gyerekük...

Anyukák, akiknek pici gyerekük van: megvertétek valaha a babátokat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert van két nővérem, az idősebbiknek egy 10 hónapos babája van és olyan aranyos, és el sem tudnám képzeni, hogy egy ilyen pici vagy még kisebb babát megüssek, vagy egyáltalán rácsapjak vagy valami..és nővérem is mesélte, hogy volt, hogy evés közben mindig kikapta a nővérem kezéből a kanalat és ezzel szórakozott, hogy direkt kikapta a kezéből meg belenyúlkált az üvegbe és mindenfelé szétkente a cuccost, nővérem meg egy kicsit rálegyintett a kezére, de már emiatt is olyan bűntudata volt.

A másik nővéremnek viszont egy 6 éves lánya van és amikor annyi idős volt a lánya, mint az unokaöcsém, ilyen 10 hónapos körülbelül, volt, hogy sírt, az anyja meg odament és a 10 hónapos babát felpofozta és gyakran még a másik szobában is hallottam a csattanást és most így eszembe jutott, hogy ez normális lenne és csak én reagálom túl, vagy ez már tényleg durva, amit csinált, hogy még 1 éves se volt a gyerek, de már így pofozta?

Előre is köszi a válaszokat

15l


2013. aug. 12. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen nem normális.Egy ilyen pici babát felesleges megütni, és undorító is.Az embernek a saját szegénysége ha ezt megtudja csinálni!!!

Mondjuk mennyien bántják a pici babát! :-( Lehet látni a hírekben.. :-(

2013. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát jah :( Múltkor olvastam neonon is, hogy valami nő összeszúrkálta a babáját, mert megharapta szoptatás közben....tiszta szégyen, ilyen embereknek nem is szabadna gyereket szülni :(
2013. aug. 12. 19:39
 3/24 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutna. Egy néhány hónapos gyerek még nem direkt csinál dolgokat, nem fogja fel, hogy mi a gond.

Ki képes egyáltalán megütni egy kisbabát?

2013. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem vertem meg soha,nem tudnék tükörbe nézni utána... Ilyen piciket nem bántani kell,hanem milliószor elmondani,mit nem szabad,elvinni onnan,ahol nem lehet. Volt,hogy én is rácsaptam a kezére,persze nem erősen,de nem használt semmit, csak kiröhögött :)
2013. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kiröhögött? :DD
2013. aug. 12. 19:46
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Néha én is rácsapok a kezére amikor olyan dolgot csinál (nyomkodja a mosógép gombját, tekergeti a tűzhely gombjait), de hogy ténylegesen megütni, na azt nem.És tényleg nálunk is van ez a kiröhögés.

A második anya nem is igazi anya. Mivel a pici még nem beszél csak a sírással tudja jelezni a mondanivalóját.

A pici nagyszülei nem ártana ha elbeszélgetnének a "kedves" lányukkal, mit is jelent tulajdonképpen a gyereknevelés.

Ha a kislány bizalmatlan az anyukával az ne csodálkozzon rajta.

2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazából az a fura, hogy az ilyen dolgok ellenére is mindig az anyján lóg, meg múltkor ki is jelentette, hogy ő is a Sparban fog dolgozni, mert az a világ legjobb munkahelye, mert az anyja is ott dolgozik...meg hasonlók
2013. aug. 12. 20:36
 8/24 anonim ***** válasza:

He??Mi??Megverni egy pici babát??,Nem SOHA!!

Ezt ne felejtsd el amit most írok:EGY PICI BABA OK NÉLKÜL NEM SÍR CSAK HA VALAMI BAJA VAN!!!

Egy dologra "jó" volt a nővéreid példája!Te SOHA ne csinálj ilyet majd a babáddal!

2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Tessék, felkínálom magam a lepontozó sakáloknak:

Többször volt már, hogy megvertem a lányom, pedig most még csak 10 hónapos.

Ha az édesapja velünk élne én sem lennék idegileg összeomolva, soha nem fordulna elő ilyen, de mivel nincs semmi segítségem bizony néha elszakad a cérna.

Nem kell szaranyázni, aki nincs ilyen helyzetben, sosem fogja átélni, soha nem is kívánom senkinek. Rossz érzés, hogy bántom ezt a gyönyörű gyereket, de ha bekattan valami akkor nem tudok leállni sajnos.

2013. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Na,ideskubizz 9-es,4-es vagyok. Én is egyedül nevelem,faképnél hagytak 8 hónapos terhesen. Anyámmal nem beszéltem évek óta,így az anyai nagymama segítség gyanánt kilőve. Apám? Ő amolyan semleges ember az életemben,2 hetente meglátogat,de akkor sem segíteni jön,csak "beszélgetni". Na? Ki maradt? Az idős dédmama,akinek én vásárolok be? Vagy kicsoda? A testvérem,aki még iskolás és a legkevésbé sem érdekli a 13 éves kis fejét a bajom? Tudod,iszonyatosan nehéz,persze hogy tudod... De miért a gyereken töltöd ki a haragod? Én sem vagyok a megtestesült harmónia,de inkább szorítom össze úgy a fogaim,hogy fájjon,mintsem hogy őt bántsam. Ő nem tehet semmiről! Ha már végképp nem bírom,akkor leteszem az ágyába és kimegyek dühöngeni,ha lenyugodtam,akkor pedig megyek vissza hozzá. Ez nem kifogás a bántásra,hogy egyedül neveled. Egy gyenge ember vagy... Te mit szólnál,ha egy nálad erősebb megütögetne téged néha,mert rossz napja van/mérges? Szegény gyerek,istenem..
2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!