Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek pici gyerekük...

Anyukák, akiknek pici gyerekük van: megvertétek valaha a babátokat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert van két nővérem, az idősebbiknek egy 10 hónapos babája van és olyan aranyos, és el sem tudnám képzeni, hogy egy ilyen pici vagy még kisebb babát megüssek, vagy egyáltalán rácsapjak vagy valami..és nővérem is mesélte, hogy volt, hogy evés közben mindig kikapta a nővérem kezéből a kanalat és ezzel szórakozott, hogy direkt kikapta a kezéből meg belenyúlkált az üvegbe és mindenfelé szétkente a cuccost, nővérem meg egy kicsit rálegyintett a kezére, de már emiatt is olyan bűntudata volt.

A másik nővéremnek viszont egy 6 éves lánya van és amikor annyi idős volt a lánya, mint az unokaöcsém, ilyen 10 hónapos körülbelül, volt, hogy sírt, az anyja meg odament és a 10 hónapos babát felpofozta és gyakran még a másik szobában is hallottam a csattanást és most így eszembe jutott, hogy ez normális lenne és csak én reagálom túl, vagy ez már tényleg durva, amit csinált, hogy még 1 éves se volt a gyerek, de már így pofozta?

Előre is köszi a válaszokat

15l


2013. aug. 12. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

Te annyira jó anya!!!Mi lesz később???Agyon fogod verni a gyereked??10 hónaposan egy gyerek még nem rossz!!!!Megy a kis felfedezéseire..ez teljesen ösztönös..mi lesz majd 2 év múlva, amikor tényleg dacol mindennel amit mondasz??

Tudod sajnos az ilyen anyák gyerekeiből lesznek azok, akik másnak a fejébe szemrebbenés nélkül bele állítják a széklábat, és utána bűntudat nélkül mennek börtönbe..készülj fel, mert sokszor a k ö cs ö g terrorista szülő az 1. áldozat.

Futtathatod itt még magad, akkor is szánalmas vagy!

2013. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
ÉS akkor fogja és lepontoz..pedig nekünk párunknak csak annyi a hibánk, hogy még így láthatlanba is többre értékeljük a gyerekét, és jobban szeretjük, mint ő maga, aki az anyja!!!
2013. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%

Te komolyan jó anyának tartod magad? És komolyan úgy gondolod, hogy a babád kiegyensúlyozott, és az is marad úgy, hogy az anyja veri?

Mégegyszer mondom, sürgősen kérj segítséget, mert valami nagyon nem stimmel veled. Az ítélőképességedet is elvesztetted, ha komolyan azt gondolod, hogy jó anya vagy, miközben versz egy kisbabát!

2013. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
7%
Én volt hogy egyszerre pofoztam fel az asszonyt éés a gyereket...
2013. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!