Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek pici gyerekük...

Anyukák, akiknek pici gyerekük van: megvertétek valaha a babátokat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert van két nővérem, az idősebbiknek egy 10 hónapos babája van és olyan aranyos, és el sem tudnám képzeni, hogy egy ilyen pici vagy még kisebb babát megüssek, vagy egyáltalán rácsapjak vagy valami..és nővérem is mesélte, hogy volt, hogy evés közben mindig kikapta a nővérem kezéből a kanalat és ezzel szórakozott, hogy direkt kikapta a kezéből meg belenyúlkált az üvegbe és mindenfelé szétkente a cuccost, nővérem meg egy kicsit rálegyintett a kezére, de már emiatt is olyan bűntudata volt.

A másik nővéremnek viszont egy 6 éves lánya van és amikor annyi idős volt a lánya, mint az unokaöcsém, ilyen 10 hónapos körülbelül, volt, hogy sírt, az anyja meg odament és a 10 hónapos babát felpofozta és gyakran még a másik szobában is hallottam a csattanást és most így eszembe jutott, hogy ez normális lenne és csak én reagálom túl, vagy ez már tényleg durva, amit csinált, hogy még 1 éves se volt a gyerek, de már így pofozta?

Előre is köszi a válaszokat

15l


2013. aug. 12. 19:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
.
2013. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
na uzenem annak a noszemelynek aki veri a 10 honapos babajat hogy remelem a gyereket elcveszik toled minnel hamarabb es egyigazi oszinten szereto csaladhoz kerul, mert te nem anya hanem egy allat vagy! buszke vagy magadra hogy megtudsz verni egy 10 honapos babat??? szegyelld el magad te!
2013. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég 9-es, ez borzalmas. Mit értesz azon, hogy megvered? Konkrétan felpofozod, arcon ütöd? És mégis miért, mi rosszat tesz az a picike?

Sürgősen kérj segítséget!!!

Nem kifogás, hogy elhagyott a párod, meg hogy nincs segítséged! Ilyen szörnyű tettekre semmilyen tragédia nem lehet kifogás!

Menj el pszichiáterhez, csinálj valamit, muszáj valamit tenned, ez nem mehet így tovább! Ha nem tudsz ezen változtatni, inkább add örökbe a babádat, bármi jobb neki, még egy intézet is, mint az, hogy vered őt!

2013. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
:)))))))
2013. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Utálom az olyan anyákat, embereket, akik azon sirnak, hogy nekik milyen rossz, idegileg össze vannnak omolva, stb... ez a kifogásuk mindenre. De hogy ilyet tegyen vlaki, hogy a 10hónapos babáját megveri??? Szerinem sok anyának nagyon-nagyon nehéz az 1.év a babával., és még utána is, én is sokszor úgy érzem nem birom tovább, de soha, soha nem ütném meg a gyerekemet. Ha már nagyon begurulok és úgy érzem elszakad a cérna,akkor kimegyek az erkélyre és elszivok egy cigit, még ha sir is a gyerek,otthagyom a kiságyban biztonságos helyen és kiszellőztetem a fejem, de soha nem vezetném le a gyereken ilyen módon a stresszt. Szégyelld magad 9-es.
2013. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát 9-es..kívánom neked, hogy jól verjenek meg, csak azért mert az adott embernek épp rossz napja van!!!Ne aggódj, te nem vagy rossz anya, csak egyenesen sz a r!!!Csodálkozol, meg ideges vagy, meg hogy egyedül maradtál a gyerekkel???Hát én nem..

Aki képes egy 10 hónapos gyereket bántani, az a szememben nem hogy nem anya, de még csak ember sem..

Konkrétan annyira bátor vagy, kérlek szépen, ezt fejtsd ki egy vehemensebb anyának ha teheted, és ezek után már csak abba bízok, hogy egy óriásit leb a sz neked!!!Kérlek Istenem..add meg ezt nekem!!Az se lenne utolsó ötlet ha ezt kifejtenéd a védőnőnek, hát ha elveszik tőled azt a kis ártatlan babát!!


-fúúj de felhúztam magam-

2013. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

Gondoltam, hogy jót fogtok fröcsögni a válaszomon, de leszarom.


Amúgy akkor minek ez a kérdés?

Nem szabad válaszolni rá, mert rögtön ő lesz a szar anya?


Mellesleg:jó anya vagyok, a gyerekem is kiegyensúlyozott képzeljétek!

2013. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nyilván, egy jó anya veri a 10hónapos gyerekét. Nyilván. De buta lehetsz te jó ég.
2013. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk abban az egyben igazad van, hogy csak a kérdésre válaszoltál.
2013. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A 10 hónapos gyerekek, sőt a kicsit idősebbek is gyakran csinálnak " rosszat". Pl. belenyúlnának a konnektorba, kihúznák a konnektorból a zsinórt, vagy kiöntik az ételt, belenyúlnak stb. Megverni nem szabad egy kisgyereket ezért. Mindig, következetesen el kell mondani, hogy nem szabad. Elhozni onnan. Mondjuk a kézre csapás nálunk sem vált be, csak elkezd tőle sírni, mert megijed.
2013. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!